Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 42Victòries · 13Taules · 1Derrotes · 28Estàndard · 22Ràpid · 20Blanques · 19Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 42 | 13 31,0% | 1 2,4% | 28 66,7% |
| Total · blanques | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
| Total · negres | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
| Estàndard | 22 | 6 27,3% | 0 0,0% | 16 72,7% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Estàndard · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 27Victòries · 9Taules · 0Derrotes · 18Estàndard · 22Ràpid · 5Blanques · 13Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 9 33,3% | 0 0,0% | 18 66,7% |
| Total · blanques | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Total · negres | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Estàndard | 22 | 6 27,3% | 0 0,0% | 16 72,7% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Estàndard · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 27Victòries · 9Taules · 0Derrotes · 18Estàndard · 22Ràpid · 5Blanques · 13Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 9 33,3% | 0 0,0% | 18 66,7% |
| Total · blanques | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Total · negres | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Estàndard | 22 | 6 27,3% | 0 0,0% | 16 72,7% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Estàndard · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 27Victòries · 9Taules · 0Derrotes · 18Estàndard · 22Ràpid · 5Blanques · 13Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 9 33,3% | 0 0,0% | 18 66,7% |
| Total · blanques | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Total · negres | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Estàndard | 22 | 6 27,3% | 0 0,0% | 16 72,7% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Estàndard · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
