Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 41Victòries · 14Taules · 1Derrotes · 26Estàndard · 13Ràpid · 28Blanques · 25Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 14 34,2% | 1 2,4% | 26 63,4% |
| Total · blanques | 25 | 8 32,0% | 1 4,0% | 16 64,0% |
| Total · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
| Estàndard | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 28 | 7 25,0% | 1 3,6% | 20 71,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 4 23,5% | 1 5,9% | 12 70,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 27Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 13Ràpid · 14Blanques · 18Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Total · blanques | 18 | 7 38,9% | 1 5,6% | 10 55,6% |
| Total · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 14 | 4 28,6% | 1 7,1% | 9 64,3% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 27Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 13Ràpid · 14Blanques · 18Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Total · blanques | 18 | 7 38,9% | 1 5,6% | 10 55,6% |
| Total · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 14 | 4 28,6% | 1 7,1% | 9 64,3% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 27Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 13Ràpid · 14Blanques · 18Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Total · blanques | 18 | 7 38,9% | 1 5,6% | 10 55,6% |
| Total · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 14 | 4 28,6% | 1 7,1% | 9 64,3% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
