Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 24Victòries · 0Taules · 1Derrotes · 23Estàndard · 9Ràpid · 15Blanques · 13Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 0 0,0% | 1 4,2% | 23 95,8% |
| Total · blanques | 13 | 0 0,0% | 1 7,7% | 12 92,3% |
| Total · negres | 11 | 0 0,0% | 0 0,0% | 11 100,0% |
| Estàndard | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 15 | 0 0,0% | 1 6,7% | 14 93,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 0 0,0% | 1 14,3% | 6 85,7% |
| Ràpid · negres | 8 | 0 0,0% | 0 0,0% | 8 100,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 24Victòries · 0Taules · 1Derrotes · 23Estàndard · 9Ràpid · 15Blanques · 13Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 0 0,0% | 1 4,2% | 23 95,8% |
| Total · blanques | 13 | 0 0,0% | 1 7,7% | 12 92,3% |
| Total · negres | 11 | 0 0,0% | 0 0,0% | 11 100,0% |
| Estàndard | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 15 | 0 0,0% | 1 6,7% | 14 93,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 0 0,0% | 1 14,3% | 6 85,7% |
| Ràpid · negres | 8 | 0 0,0% | 0 0,0% | 8 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 16Victòries · 0Taules · 0Derrotes · 16Estàndard · 9Ràpid · 7Blanques · 9Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 16 | 0 0,0% | 0 0,0% | 16 100,0% |
| Total · blanques | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Total · negres | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
| Estàndard | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 16Victòries · 0Taules · 0Derrotes · 16Estàndard · 9Ràpid · 7Blanques · 9Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 16 | 0 0,0% | 0 0,0% | 16 100,0% |
| Total · blanques | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Total · negres | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
| Estàndard | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
