Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 79Victòries · 42Taules · 7Derrotes · 30Estàndard · 43Ràpid · 36Blanques · 41Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 42 53,2% | 7 8,9% | 30 38,0% |
| Total · blanques | 41 | 24 58,5% | 3 7,3% | 14 34,2% |
| Total · negres | 38 | 18 47,4% | 4 10,5% | 16 42,1% |
| Estàndard | 43 | 22 51,2% | 3 7,0% | 18 41,9% |
| Estàndard · blanques | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Estàndard · negres | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Ràpid | 36 | 20 55,6% | 4 11,1% | 12 33,3% |
| Ràpid · blanques | 19 | 11 57,9% | 2 10,5% | 6 31,6% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 2 11,8% | 6 35,3% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 73Victòries · 39Taules · 6Derrotes · 28Estàndard · 37Ràpid · 36Blanques · 37Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 39 53,4% | 6 8,2% | 28 38,4% |
| Total · blanques | 37 | 21 56,8% | 3 8,1% | 13 35,1% |
| Total · negres | 36 | 18 50,0% | 3 8,3% | 15 41,7% |
| Estàndard | 37 | 19 51,4% | 2 5,4% | 16 43,2% |
| Estàndard · blanques | 18 | 10 55,6% | 1 5,6% | 7 38,9% |
| Estàndard · negres | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Ràpid | 36 | 20 55,6% | 4 11,1% | 12 33,3% |
| Ràpid · blanques | 19 | 11 57,9% | 2 10,5% | 6 31,6% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 2 11,8% | 6 35,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 73Victòries · 39Taules · 6Derrotes · 28Estàndard · 37Ràpid · 36Blanques · 37Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 39 53,4% | 6 8,2% | 28 38,4% |
| Total · blanques | 37 | 21 56,8% | 3 8,1% | 13 35,1% |
| Total · negres | 36 | 18 50,0% | 3 8,3% | 15 41,7% |
| Estàndard | 37 | 19 51,4% | 2 5,4% | 16 43,2% |
| Estàndard · blanques | 18 | 10 55,6% | 1 5,6% | 7 38,9% |
| Estàndard · negres | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Ràpid | 36 | 20 55,6% | 4 11,1% | 12 33,3% |
| Ràpid · blanques | 19 | 11 57,9% | 2 10,5% | 6 31,6% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 2 11,8% | 6 35,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 64Victòries · 35Taules · 5Derrotes · 24Estàndard · 37Ràpid · 27Blanques · 32Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 64 | 35 54,7% | 5 7,8% | 24 37,5% |
| Total · blanques | 32 | 18 56,3% | 3 9,4% | 11 34,4% |
| Total · negres | 32 | 17 53,1% | 2 6,3% | 13 40,6% |
| Estàndard | 37 | 19 51,4% | 2 5,4% | 16 43,2% |
| Estàndard · blanques | 18 | 10 55,6% | 1 5,6% | 7 38,9% |
| Estàndard · negres | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Ràpid | 27 | 16 59,3% | 3 11,1% | 8 29,6% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 2 14,3% | 4 28,6% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 64Victòries · 35Taules · 5Derrotes · 24Estàndard · 37Ràpid · 27Blanques · 32Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 64 | 35 54,7% | 5 7,8% | 24 37,5% |
| Total · blanques | 32 | 18 56,3% | 3 9,4% | 11 34,4% |
| Total · negres | 32 | 17 53,1% | 2 6,3% | 13 40,6% |
| Estàndard | 37 | 19 51,4% | 2 5,4% | 16 43,2% |
| Estàndard · blanques | 18 | 10 55,6% | 1 5,6% | 7 38,9% |
| Estàndard · negres | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Ràpid | 27 | 16 59,3% | 3 11,1% | 8 29,6% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 2 14,3% | 4 28,6% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
