Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 29Victòries · 9Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 16Ràpid · 13Blanques · 10Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 9 31,0% | 2 6,9% | 18 62,1% |
| Total · blanques | 10 | 5 50,0% | 0 0,0% | 5 50,0% |
| Total · negres | 19 | 4 21,1% | 2 10,5% | 13 68,4% |
| Estàndard | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Ràpid | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 20Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 13Estàndard · 16Ràpid · 4Blanques · 6Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 5 25,0% | 2 10,0% | 13 65,0% |
| Total · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Total · negres | 14 | 2 14,3% | 2 14,3% | 10 71,4% |
| Estàndard | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Ràpid | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 20Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 13Estàndard · 16Ràpid · 4Blanques · 6Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 5 25,0% | 2 10,0% | 13 65,0% |
| Total · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Total · negres | 14 | 2 14,3% | 2 14,3% | 10 71,4% |
| Estàndard | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Ràpid | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 20Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 13Estàndard · 16Ràpid · 4Blanques · 6Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 5 25,0% | 2 10,0% | 13 65,0% |
| Total · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Total · negres | 14 | 2 14,3% | 2 14,3% | 10 71,4% |
| Estàndard | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Ràpid | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
