Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 82Victòries · 27Taules · 8Derrotes · 47Estàndard · 47Ràpid · 35Blanques · 39Negres · 43
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 82 | 27 32,9% | 8 9,8% | 47 57,3% |
| Total · blanques | 39 | 15 38,5% | 2 5,1% | 22 56,4% |
| Total · negres | 43 | 12 27,9% | 6 14,0% | 25 58,1% |
| Estàndard | 47 | 16 34,0% | 5 10,6% | 26 55,3% |
| Estàndard · blanques | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
| Estàndard · negres | 24 | 6 25,0% | 4 16,7% | 14 58,3% |
| Ràpid | 35 | 11 31,4% | 3 8,6% | 21 60,0% |
| Ràpid · blanques | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Ràpid · negres | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 78Victòries · 26Taules · 7Derrotes · 45Estàndard · 43Ràpid · 35Blanques · 38Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 78 | 26 33,3% | 7 9,0% | 45 57,7% |
| Total · blanques | 38 | 15 39,5% | 2 5,3% | 21 55,3% |
| Total · negres | 40 | 11 27,5% | 5 12,5% | 24 60,0% |
| Estàndard | 43 | 15 34,9% | 4 9,3% | 24 55,8% |
| Estàndard · blanques | 22 | 10 45,5% | 1 4,6% | 11 50,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 5 23,8% | 3 14,3% | 13 61,9% |
| Ràpid | 35 | 11 31,4% | 3 8,6% | 21 60,0% |
| Ràpid · blanques | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Ràpid · negres | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 70Victòries · 24Taules · 7Derrotes · 39Estàndard · 43Ràpid · 27Blanques · 34Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 24 34,3% | 7 10,0% | 39 55,7% |
| Total · blanques | 34 | 14 41,2% | 2 5,9% | 18 52,9% |
| Total · negres | 36 | 10 27,8% | 5 13,9% | 21 58,3% |
| Estàndard | 43 | 15 34,9% | 4 9,3% | 24 55,8% |
| Estàndard · blanques | 22 | 10 45,5% | 1 4,6% | 11 50,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 5 23,8% | 3 14,3% | 13 61,9% |
| Ràpid | 27 | 9 33,3% | 3 11,1% | 15 55,6% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 70Victòries · 24Taules · 7Derrotes · 39Estàndard · 43Ràpid · 27Blanques · 34Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 24 34,3% | 7 10,0% | 39 55,7% |
| Total · blanques | 34 | 14 41,2% | 2 5,9% | 18 52,9% |
| Total · negres | 36 | 10 27,8% | 5 13,9% | 21 58,3% |
| Estàndard | 43 | 15 34,9% | 4 9,3% | 24 55,8% |
| Estàndard · blanques | 22 | 10 45,5% | 1 4,6% | 11 50,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 5 23,8% | 3 14,3% | 13 61,9% |
| Ràpid | 27 | 9 33,3% | 3 11,1% | 15 55,6% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 70Victòries · 24Taules · 7Derrotes · 39Estàndard · 43Ràpid · 27Blanques · 34Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 24 34,3% | 7 10,0% | 39 55,7% |
| Total · blanques | 34 | 14 41,2% | 2 5,9% | 18 52,9% |
| Total · negres | 36 | 10 27,8% | 5 13,9% | 21 58,3% |
| Estàndard | 43 | 15 34,9% | 4 9,3% | 24 55,8% |
| Estàndard · blanques | 22 | 10 45,5% | 1 4,6% | 11 50,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 5 23,8% | 3 14,3% | 13 61,9% |
| Ràpid | 27 | 9 33,3% | 3 11,1% | 15 55,6% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
