Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 63Victòries · 13Taules · 1Derrotes · 49Estàndard · 0Ràpid · 63Blanques · 31Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 13 20,6% | 1 1,6% | 49 77,8% |
| Total · blanques | 31 | 5 16,1% | 1 3,2% | 25 80,7% |
| Total · negres | 32 | 8 25,0% | 0 0,0% | 24 75,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 63 | 13 20,6% | 1 1,6% | 49 77,8% |
| Ràpid · blanques | 31 | 5 16,1% | 1 3,2% | 25 80,7% |
| Ràpid · negres | 32 | 8 25,0% | 0 0,0% | 24 75,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 56Victòries · 12Taules · 1Derrotes · 43Estàndard · 0Ràpid · 56Blanques · 28Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 12 21,4% | 1 1,8% | 43 76,8% |
| Total · blanques | 28 | 4 14,3% | 1 3,6% | 23 82,1% |
| Total · negres | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 56 | 12 21,4% | 1 1,8% | 43 76,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 4 14,3% | 1 3,6% | 23 82,1% |
| Ràpid · negres | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
Captura 2026-08-01
+14 partides des de 2026-07-01
Partides · 56Victòries · 12Taules · 1Derrotes · 43Estàndard · 0Ràpid · 56Blanques · 28Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 12 21,4% | 1 1,8% | 43 76,8% |
| Total · blanques | 28 | 4 14,3% | 1 3,6% | 23 82,1% |
| Total · negres | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 56 | 12 21,4% | 1 1,8% | 43 76,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 4 14,3% | 1 3,6% | 23 82,1% |
| Ràpid · negres | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 42Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 33Estàndard · 0Ràpid · 42Blanques · 21Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 42 | 8 19,1% | 1 2,4% | 33 78,6% |
| Total · blanques | 21 | 3 14,3% | 1 4,8% | 17 81,0% |
| Total · negres | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 42 | 8 19,1% | 1 2,4% | 33 78,6% |
| Ràpid · blanques | 21 | 3 14,3% | 1 4,8% | 17 81,0% |
| Ràpid · negres | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
