Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 282Victòries · 137Taules · 52Derrotes · 93Estàndard · 206Ràpid · 76Blanques · 135Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 282 | 137 48,6% | 52 18,4% | 93 33,0% |
| Total · blanques | 135 | 70 51,9% | 23 17,0% | 42 31,1% |
| Total · negres | 147 | 67 45,6% | 29 19,7% | 51 34,7% |
| Estàndard | 206 | 100 48,5% | 47 22,8% | 59 28,6% |
| Estàndard · blanques | 101 | 48 47,5% | 20 19,8% | 33 32,7% |
| Estàndard · negres | 105 | 52 49,5% | 27 25,7% | 26 24,8% |
| Ràpid | 76 | 37 48,7% | 5 6,6% | 34 44,7% |
| Ràpid · blanques | 34 | 22 64,7% | 3 8,8% | 9 26,5% |
| Ràpid · negres | 42 | 15 35,7% | 2 4,8% | 25 59,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 263Victòries · 131Taules · 46Derrotes · 86Estàndard · 196Ràpid · 67Blanques · 126Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 263 | 131 49,8% | 46 17,5% | 86 32,7% |
| Total · blanques | 126 | 67 53,2% | 19 15,1% | 40 31,8% |
| Total · negres | 137 | 64 46,7% | 27 19,7% | 46 33,6% |
| Estàndard | 196 | 99 50,5% | 42 21,4% | 55 28,1% |
| Estàndard · blanques | 96 | 48 50,0% | 16 16,7% | 32 33,3% |
| Estàndard · negres | 100 | 51 51,0% | 26 26,0% | 23 23,0% |
| Ràpid | 67 | 32 47,8% | 4 6,0% | 31 46,3% |
| Ràpid · blanques | 30 | 19 63,3% | 3 10,0% | 8 26,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 13 35,1% | 1 2,7% | 23 62,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 254Victòries · 125Taules · 46Derrotes · 83Estàndard · 187Ràpid · 67Blanques · 121Negres · 133
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 254 | 125 49,2% | 46 18,1% | 83 32,7% |
| Total · blanques | 121 | 64 52,9% | 19 15,7% | 38 31,4% |
| Total · negres | 133 | 61 45,9% | 27 20,3% | 45 33,8% |
| Estàndard | 187 | 93 49,7% | 42 22,5% | 52 27,8% |
| Estàndard · blanques | 91 | 45 49,5% | 16 17,6% | 30 33,0% |
| Estàndard · negres | 96 | 48 50,0% | 26 27,1% | 22 22,9% |
| Ràpid | 67 | 32 47,8% | 4 6,0% | 31 46,3% |
| Ràpid · blanques | 30 | 19 63,3% | 3 10,0% | 8 26,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 13 35,1% | 1 2,7% | 23 62,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 254Victòries · 125Taules · 46Derrotes · 83Estàndard · 187Ràpid · 67Blanques · 121Negres · 133
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 254 | 125 49,2% | 46 18,1% | 83 32,7% |
| Total · blanques | 121 | 64 52,9% | 19 15,7% | 38 31,4% |
| Total · negres | 133 | 61 45,9% | 27 20,3% | 45 33,8% |
| Estàndard | 187 | 93 49,7% | 42 22,5% | 52 27,8% |
| Estàndard · blanques | 91 | 45 49,5% | 16 17,6% | 30 33,0% |
| Estàndard · negres | 96 | 48 50,0% | 26 27,1% | 22 22,9% |
| Ràpid | 67 | 32 47,8% | 4 6,0% | 31 46,3% |
| Ràpid · blanques | 30 | 19 63,3% | 3 10,0% | 8 26,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 13 35,1% | 1 2,7% | 23 62,2% |
