Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 112Victòries · 46Taules · 3Derrotes · 63Estàndard · 22Ràpid · 90Blanques · 55Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 46 41,1% | 3 2,7% | 63 56,3% |
| Total · blanques | 55 | 23 41,8% | 3 5,5% | 29 52,7% |
| Total · negres | 57 | 23 40,4% | 0 0,0% | 34 59,7% |
| Estàndard | 22 | 13 59,1% | 0 0,0% | 9 40,9% |
| Estàndard · blanques | 9 | 6 66,7% | 0 0,0% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Ràpid | 90 | 33 36,7% | 3 3,3% | 54 60,0% |
| Ràpid · blanques | 46 | 17 37,0% | 3 6,5% | 26 56,5% |
| Ràpid · negres | 44 | 16 36,4% | 0 0,0% | 28 63,6% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 112Victòries · 46Taules · 3Derrotes · 63Estàndard · 22Ràpid · 90Blanques · 55Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 46 41,1% | 3 2,7% | 63 56,3% |
| Total · blanques | 55 | 23 41,8% | 3 5,5% | 29 52,7% |
| Total · negres | 57 | 23 40,4% | 0 0,0% | 34 59,7% |
| Estàndard | 22 | 13 59,1% | 0 0,0% | 9 40,9% |
| Estàndard · blanques | 9 | 6 66,7% | 0 0,0% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Ràpid | 90 | 33 36,7% | 3 3,3% | 54 60,0% |
| Ràpid · blanques | 46 | 17 37,0% | 3 6,5% | 26 56,5% |
| Ràpid · negres | 44 | 16 36,4% | 0 0,0% | 28 63,6% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 104Victòries · 42Taules · 2Derrotes · 60Estàndard · 22Ràpid · 82Blanques · 50Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 42 40,4% | 2 1,9% | 60 57,7% |
| Total · blanques | 50 | 21 42,0% | 2 4,0% | 27 54,0% |
| Total · negres | 54 | 21 38,9% | 0 0,0% | 33 61,1% |
| Estàndard | 22 | 13 59,1% | 0 0,0% | 9 40,9% |
| Estàndard · blanques | 9 | 6 66,7% | 0 0,0% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Ràpid | 82 | 29 35,4% | 2 2,4% | 51 62,2% |
| Ràpid · blanques | 41 | 15 36,6% | 2 4,9% | 24 58,5% |
| Ràpid · negres | 41 | 14 34,2% | 0 0,0% | 27 65,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 96Victòries · 38Taules · 2Derrotes · 56Estàndard · 22Ràpid · 74Blanques · 46Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 96 | 38 39,6% | 2 2,1% | 56 58,3% |
| Total · blanques | 46 | 18 39,1% | 2 4,4% | 26 56,5% |
| Total · negres | 50 | 20 40,0% | 0 0,0% | 30 60,0% |
| Estàndard | 22 | 13 59,1% | 0 0,0% | 9 40,9% |
| Estàndard · blanques | 9 | 6 66,7% | 0 0,0% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Ràpid | 74 | 25 33,8% | 2 2,7% | 47 63,5% |
| Ràpid · blanques | 37 | 12 32,4% | 2 5,4% | 23 62,2% |
| Ràpid · negres | 37 | 13 35,1% | 0 0,0% | 24 64,9% |
