Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 109Victòries · 38Taules · 1Derrotes · 70Estàndard · 58Ràpid · 51Blanques · 54Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 109 | 38 34,9% | 1 0,9% | 70 64,2% |
| Total · blanques | 54 | 18 33,3% | 1 1,9% | 35 64,8% |
| Total · negres | 55 | 20 36,4% | 0 0,0% | 35 63,6% |
| Estàndard | 58 | 26 44,8% | 0 0,0% | 32 55,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 13 44,8% | 0 0,0% | 16 55,2% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 0 0,0% | 16 55,2% |
| Ràpid | 51 | 12 23,5% | 1 2,0% | 38 74,5% |
| Ràpid · blanques | 25 | 5 20,0% | 1 4,0% | 19 76,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 7 26,9% | 0 0,0% | 19 73,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 102Victòries · 35Taules · 1Derrotes · 66Estàndard · 58Ràpid · 44Blanques · 51Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 35 34,3% | 1 1,0% | 66 64,7% |
| Total · blanques | 51 | 17 33,3% | 1 2,0% | 33 64,7% |
| Total · negres | 51 | 18 35,3% | 0 0,0% | 33 64,7% |
| Estàndard | 58 | 26 44,8% | 0 0,0% | 32 55,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 13 44,8% | 0 0,0% | 16 55,2% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 0 0,0% | 16 55,2% |
| Ràpid | 44 | 9 20,5% | 1 2,3% | 34 77,3% |
| Ràpid · blanques | 22 | 4 18,2% | 1 4,6% | 17 77,3% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 102Victòries · 35Taules · 1Derrotes · 66Estàndard · 58Ràpid · 44Blanques · 51Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 35 34,3% | 1 1,0% | 66 64,7% |
| Total · blanques | 51 | 17 33,3% | 1 2,0% | 33 64,7% |
| Total · negres | 51 | 18 35,3% | 0 0,0% | 33 64,7% |
| Estàndard | 58 | 26 44,8% | 0 0,0% | 32 55,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 13 44,8% | 0 0,0% | 16 55,2% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 0 0,0% | 16 55,2% |
| Ràpid | 44 | 9 20,5% | 1 2,3% | 34 77,3% |
| Ràpid · blanques | 22 | 4 18,2% | 1 4,6% | 17 77,3% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 102Victòries · 35Taules · 1Derrotes · 66Estàndard · 58Ràpid · 44Blanques · 51Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 35 34,3% | 1 1,0% | 66 64,7% |
| Total · blanques | 51 | 17 33,3% | 1 2,0% | 33 64,7% |
| Total · negres | 51 | 18 35,3% | 0 0,0% | 33 64,7% |
| Estàndard | 58 | 26 44,8% | 0 0,0% | 32 55,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 13 44,8% | 0 0,0% | 16 55,2% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 0 0,0% | 16 55,2% |
| Ràpid | 44 | 9 20,5% | 1 2,3% | 34 77,3% |
| Ràpid · blanques | 22 | 4 18,2% | 1 4,6% | 17 77,3% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
