Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 37Victòries · 17Taules · 5Derrotes · 15Estàndard · 12Ràpid · 25Blanques · 20Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 17 46,0% | 5 13,5% | 15 40,5% |
| Total · blanques | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Total · negres | 17 | 10 58,8% | 3 17,7% | 4 23,5% |
| Estàndard | 12 | 8 66,7% | 1 8,3% | 3 25,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 6 85,7% | 0 0,0% | 1 14,3% |
| Ràpid | 25 | 9 36,0% | 4 16,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · blanques | 15 | 5 33,3% | 1 6,7% | 9 60,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 4 40,0% | 3 30,0% | 3 30,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 37Victòries · 17Taules · 5Derrotes · 15Estàndard · 12Ràpid · 25Blanques · 20Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 17 46,0% | 5 13,5% | 15 40,5% |
| Total · blanques | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Total · negres | 17 | 10 58,8% | 3 17,7% | 4 23,5% |
| Estàndard | 12 | 8 66,7% | 1 8,3% | 3 25,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 6 85,7% | 0 0,0% | 1 14,3% |
| Ràpid | 25 | 9 36,0% | 4 16,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · blanques | 15 | 5 33,3% | 1 6,7% | 9 60,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 4 40,0% | 3 30,0% | 3 30,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 37Victòries · 17Taules · 5Derrotes · 15Estàndard · 12Ràpid · 25Blanques · 20Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 17 46,0% | 5 13,5% | 15 40,5% |
| Total · blanques | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Total · negres | 17 | 10 58,8% | 3 17,7% | 4 23,5% |
| Estàndard | 12 | 8 66,7% | 1 8,3% | 3 25,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 6 85,7% | 0 0,0% | 1 14,3% |
| Ràpid | 25 | 9 36,0% | 4 16,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · blanques | 15 | 5 33,3% | 1 6,7% | 9 60,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 4 40,0% | 3 30,0% | 3 30,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 28Victòries · 14Taules · 4Derrotes · 10Estàndard · 12Ràpid · 16Blanques · 15Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 14 50,0% | 4 14,3% | 10 35,7% |
| Total · blanques | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Total · negres | 13 | 9 69,2% | 2 15,4% | 2 15,4% |
| Estàndard | 12 | 8 66,7% | 1 8,3% | 3 25,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 6 85,7% | 0 0,0% | 1 14,3% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 3 18,8% | 7 43,8% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 2 33,3% | 1 16,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 28Victòries · 14Taules · 4Derrotes · 10Estàndard · 12Ràpid · 16Blanques · 15Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 14 50,0% | 4 14,3% | 10 35,7% |
| Total · blanques | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Total · negres | 13 | 9 69,2% | 2 15,4% | 2 15,4% |
| Estàndard | 12 | 8 66,7% | 1 8,3% | 3 25,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 6 85,7% | 0 0,0% | 1 14,3% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 3 18,8% | 7 43,8% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 2 33,3% | 1 16,7% |
