Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 79Victòries · 26Taules · 5Derrotes · 48Estàndard · 21Ràpid · 58Blanques · 35Negres · 44
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 26 32,9% | 5 6,3% | 48 60,8% |
| Total · blanques | 35 | 14 40,0% | 2 5,7% | 19 54,3% |
| Total · negres | 44 | 12 27,3% | 3 6,8% | 29 65,9% |
| Estàndard | 21 | 8 38,1% | 3 14,3% | 10 47,6% |
| Estàndard · blanques | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard · negres | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Ràpid | 58 | 18 31,0% | 2 3,5% | 38 65,5% |
| Ràpid · blanques | 28 | 10 35,7% | 1 3,6% | 17 60,7% |
| Ràpid · negres | 30 | 8 26,7% | 1 3,3% | 21 70,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 70Victòries · 23Taules · 4Derrotes · 43Estàndard · 21Ràpid · 49Blanques · 31Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 23 32,9% | 4 5,7% | 43 61,4% |
| Total · blanques | 31 | 13 41,9% | 2 6,5% | 16 51,6% |
| Total · negres | 39 | 10 25,6% | 2 5,1% | 27 69,2% |
| Estàndard | 21 | 8 38,1% | 3 14,3% | 10 47,6% |
| Estàndard · blanques | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard · negres | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Ràpid | 49 | 15 30,6% | 1 2,0% | 33 67,4% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 1 4,2% | 14 58,3% |
| Ràpid · negres | 25 | 6 24,0% | 0 0,0% | 19 76,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 70Victòries · 23Taules · 4Derrotes · 43Estàndard · 21Ràpid · 49Blanques · 31Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 23 32,9% | 4 5,7% | 43 61,4% |
| Total · blanques | 31 | 13 41,9% | 2 6,5% | 16 51,6% |
| Total · negres | 39 | 10 25,6% | 2 5,1% | 27 69,2% |
| Estàndard | 21 | 8 38,1% | 3 14,3% | 10 47,6% |
| Estàndard · blanques | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard · negres | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Ràpid | 49 | 15 30,6% | 1 2,0% | 33 67,4% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 1 4,2% | 14 58,3% |
| Ràpid · negres | 25 | 6 24,0% | 0 0,0% | 19 76,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 70Victòries · 23Taules · 4Derrotes · 43Estàndard · 21Ràpid · 49Blanques · 31Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 23 32,9% | 4 5,7% | 43 61,4% |
| Total · blanques | 31 | 13 41,9% | 2 6,5% | 16 51,6% |
| Total · negres | 39 | 10 25,6% | 2 5,1% | 27 69,2% |
| Estàndard | 21 | 8 38,1% | 3 14,3% | 10 47,6% |
| Estàndard · blanques | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard · negres | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Ràpid | 49 | 15 30,6% | 1 2,0% | 33 67,4% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 1 4,2% | 14 58,3% |
| Ràpid · negres | 25 | 6 24,0% | 0 0,0% | 19 76,0% |
