Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 34Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 22Estàndard · 16Ràpid · 18Blanques · 15Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 11 32,4% | 1 2,9% | 22 64,7% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Total · negres | 19 | 5 26,3% | 1 5,3% | 13 68,4% |
| Estàndard | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 34Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 22Estàndard · 16Ràpid · 18Blanques · 15Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 11 32,4% | 1 2,9% | 22 64,7% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Total · negres | 19 | 5 26,3% | 1 5,3% | 13 68,4% |
| Estàndard | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 25Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 16Estàndard · 16Ràpid · 9Blanques · 11Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 8 32,0% | 1 4,0% | 16 64,0% |
| Total · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Total · negres | 14 | 4 28,6% | 1 7,1% | 9 64,3% |
| Estàndard | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 25Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 16Estàndard · 16Ràpid · 9Blanques · 11Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 8 32,0% | 1 4,0% | 16 64,0% |
| Total · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Total · negres | 14 | 4 28,6% | 1 7,1% | 9 64,3% |
| Estàndard | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
