Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 79Victòries · 33Taules · 11Derrotes · 35Estàndard · 19Ràpid · 60Blanques · 39Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 33 41,8% | 11 13,9% | 35 44,3% |
| Total · blanques | 39 | 13 33,3% | 5 12,8% | 21 53,9% |
| Total · negres | 40 | 20 50,0% | 6 15,0% | 14 35,0% |
| Estàndard | 19 | 8 42,1% | 5 26,3% | 6 31,6% |
| Estàndard · blanques | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 10 | 4 40,0% | 3 30,0% | 3 30,0% |
| Ràpid | 60 | 25 41,7% | 6 10,0% | 29 48,3% |
| Ràpid · blanques | 30 | 9 30,0% | 3 10,0% | 18 60,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 16 53,3% | 3 10,0% | 11 36,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 70Victòries · 29Taules · 10Derrotes · 31Estàndard · 19Ràpid · 51Blanques · 34Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 29 41,4% | 10 14,3% | 31 44,3% |
| Total · blanques | 34 | 12 35,3% | 5 14,7% | 17 50,0% |
| Total · negres | 36 | 17 47,2% | 5 13,9% | 14 38,9% |
| Estàndard | 19 | 8 42,1% | 5 26,3% | 6 31,6% |
| Estàndard · blanques | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 10 | 4 40,0% | 3 30,0% | 3 30,0% |
| Ràpid | 51 | 21 41,2% | 5 9,8% | 25 49,0% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 3 12,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 13 50,0% | 2 7,7% | 11 42,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 70Victòries · 29Taules · 10Derrotes · 31Estàndard · 19Ràpid · 51Blanques · 34Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 29 41,4% | 10 14,3% | 31 44,3% |
| Total · blanques | 34 | 12 35,3% | 5 14,7% | 17 50,0% |
| Total · negres | 36 | 17 47,2% | 5 13,9% | 14 38,9% |
| Estàndard | 19 | 8 42,1% | 5 26,3% | 6 31,6% |
| Estàndard · blanques | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 10 | 4 40,0% | 3 30,0% | 3 30,0% |
| Ràpid | 51 | 21 41,2% | 5 9,8% | 25 49,0% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 3 12,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 13 50,0% | 2 7,7% | 11 42,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 70Victòries · 29Taules · 10Derrotes · 31Estàndard · 19Ràpid · 51Blanques · 34Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 29 41,4% | 10 14,3% | 31 44,3% |
| Total · blanques | 34 | 12 35,3% | 5 14,7% | 17 50,0% |
| Total · negres | 36 | 17 47,2% | 5 13,9% | 14 38,9% |
| Estàndard | 19 | 8 42,1% | 5 26,3% | 6 31,6% |
| Estàndard · blanques | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 10 | 4 40,0% | 3 30,0% | 3 30,0% |
| Ràpid | 51 | 21 41,2% | 5 9,8% | 25 49,0% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 3 12,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 13 50,0% | 2 7,7% | 11 42,3% |
