Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 29Victòries · 1Taules · 1Derrotes · 27Estàndard · 13Ràpid · 16Blanques · 13Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 1 3,5% | 1 3,5% | 27 93,1% |
| Total · blanques | 13 | 1 7,7% | 1 7,7% | 11 84,6% |
| Total · negres | 16 | 0 0,0% | 0 0,0% | 16 100,0% |
| Estàndard | 13 | 0 0,0% | 1 7,7% | 12 92,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Ràpid | 16 | 1 6,3% | 0 0,0% | 15 93,8% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Ràpid · negres | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 22Victòries · 0Taules · 1Derrotes · 21Estàndard · 13Ràpid · 9Blanques · 9Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 0 0,0% | 1 4,6% | 21 95,5% |
| Total · blanques | 9 | 0 0,0% | 1 11,1% | 8 88,9% |
| Total · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
| Estàndard | 13 | 0 0,0% | 1 7,7% | 12 92,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Ràpid | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 22Victòries · 0Taules · 1Derrotes · 21Estàndard · 13Ràpid · 9Blanques · 9Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 0 0,0% | 1 4,6% | 21 95,5% |
| Total · blanques | 9 | 0 0,0% | 1 11,1% | 8 88,9% |
| Total · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
| Estàndard | 13 | 0 0,0% | 1 7,7% | 12 92,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Ràpid | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 22Victòries · 0Taules · 1Derrotes · 21Estàndard · 13Ràpid · 9Blanques · 9Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 0 0,0% | 1 4,6% | 21 95,5% |
| Total · blanques | 9 | 0 0,0% | 1 11,1% | 8 88,9% |
| Total · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
| Estàndard | 13 | 0 0,0% | 1 7,7% | 12 92,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Ràpid | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
