Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 24Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 12Estàndard · 6Ràpid · 18Blanques · 10Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
| Total · blanques | 10 | 6 60,0% | 0 0,0% | 4 40,0% |
| Total · negres | 14 | 5 35,7% | 1 7,1% | 8 57,1% |
| Estàndard | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 1 50,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 18 | 9 50,0% | 0 0,0% | 9 50,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 5 83,3% | 0 0,0% | 1 16,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 17Victòries · 7Taules · 1Derrotes · 9Estàndard · 6Ràpid · 11Blanques · 7Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Total · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Total · negres | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Estàndard | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 1 50,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Ràpid · blanques | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 17Victòries · 7Taules · 1Derrotes · 9Estàndard · 6Ràpid · 11Blanques · 7Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Total · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Total · negres | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Estàndard | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 1 50,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Ràpid · blanques | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 17Victòries · 7Taules · 1Derrotes · 9Estàndard · 6Ràpid · 11Blanques · 7Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Total · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Total · negres | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Estàndard | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 1 50,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Ràpid · blanques | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
