Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 53Victòries · 31Taules · 17Derrotes · 5Estàndard · 26Ràpid · 27Blanques · 27Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 31 58,5% | 17 32,1% | 5 9,4% |
| Total · blanques | 27 | 18 66,7% | 7 25,9% | 2 7,4% |
| Total · negres | 26 | 13 50,0% | 10 38,5% | 3 11,5% |
| Estàndard | 26 | 13 50,0% | 11 42,3% | 2 7,7% |
| Estàndard · blanques | 13 | 8 61,5% | 5 38,5% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 5 38,5% | 6 46,2% | 2 15,4% |
| Ràpid | 27 | 18 66,7% | 6 22,2% | 3 11,1% |
| Ràpid · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 4 30,8% | 1 7,7% |
Captura 2026-09-01
+27 partides des de 2026-08-01
Partides · 53Victòries · 31Taules · 17Derrotes · 5Estàndard · 26Ràpid · 27Blanques · 27Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 31 58,5% | 17 32,1% | 5 9,4% |
| Total · blanques | 27 | 18 66,7% | 7 25,9% | 2 7,4% |
| Total · negres | 26 | 13 50,0% | 10 38,5% | 3 11,5% |
| Estàndard | 26 | 13 50,0% | 11 42,3% | 2 7,7% |
| Estàndard · blanques | 13 | 8 61,5% | 5 38,5% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 5 38,5% | 6 46,2% | 2 15,4% |
| Ràpid | 27 | 18 66,7% | 6 22,2% | 3 11,1% |
| Ràpid · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 4 30,8% | 1 7,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 26Victòries · 14Taules · 9Derrotes · 3Estàndard · 17Ràpid · 9Blanques · 14Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 14 53,9% | 9 34,6% | 3 11,5% |
| Total · blanques | 14 | 8 57,1% | 4 28,6% | 2 14,3% |
| Total · negres | 12 | 6 50,0% | 5 41,7% | 1 8,3% |
| Estàndard | 17 | 8 47,1% | 8 47,1% | 1 5,9% |
| Estàndard · blanques | 9 | 5 55,6% | 4 44,4% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 3 37,5% | 4 50,0% | 1 12,5% |
| Ràpid | 9 | 6 66,7% | 1 11,1% | 2 22,2% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 26Victòries · 14Taules · 9Derrotes · 3Estàndard · 17Ràpid · 9Blanques · 14Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 14 53,9% | 9 34,6% | 3 11,5% |
| Total · blanques | 14 | 8 57,1% | 4 28,6% | 2 14,3% |
| Total · negres | 12 | 6 50,0% | 5 41,7% | 1 8,3% |
| Estàndard | 17 | 8 47,1% | 8 47,1% | 1 5,9% |
| Estàndard · blanques | 9 | 5 55,6% | 4 44,4% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 3 37,5% | 4 50,0% | 1 12,5% |
| Ràpid | 9 | 6 66,7% | 1 11,1% | 2 22,2% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
