Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 95Victòries · 38Taules · 4Derrotes · 53Estàndard · 45Ràpid · 50Blanques · 46Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 95 | 38 40,0% | 4 4,2% | 53 55,8% |
| Total · blanques | 46 | 18 39,1% | 2 4,4% | 26 56,5% |
| Total · negres | 49 | 20 40,8% | 2 4,1% | 27 55,1% |
| Estàndard | 45 | 21 46,7% | 0 0,0% | 24 53,3% |
| Estàndard · blanques | 22 | 10 45,5% | 0 0,0% | 12 54,6% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 50 | 17 34,0% | 4 8,0% | 29 58,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 8 33,3% | 2 8,3% | 14 58,3% |
| Ràpid · negres | 26 | 9 34,6% | 2 7,7% | 15 57,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 87Victòries · 37Taules · 3Derrotes · 47Estàndard · 45Ràpid · 42Blanques · 42Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 87 | 37 42,5% | 3 3,5% | 47 54,0% |
| Total · blanques | 42 | 17 40,5% | 2 4,8% | 23 54,8% |
| Total · negres | 45 | 20 44,4% | 1 2,2% | 24 53,3% |
| Estàndard | 45 | 21 46,7% | 0 0,0% | 24 53,3% |
| Estàndard · blanques | 22 | 10 45,5% | 0 0,0% | 12 54,6% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 42 | 16 38,1% | 3 7,1% | 23 54,8% |
| Ràpid · blanques | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 87Victòries · 37Taules · 3Derrotes · 47Estàndard · 45Ràpid · 42Blanques · 42Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 87 | 37 42,5% | 3 3,5% | 47 54,0% |
| Total · blanques | 42 | 17 40,5% | 2 4,8% | 23 54,8% |
| Total · negres | 45 | 20 44,4% | 1 2,2% | 24 53,3% |
| Estàndard | 45 | 21 46,7% | 0 0,0% | 24 53,3% |
| Estàndard · blanques | 22 | 10 45,5% | 0 0,0% | 12 54,6% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 42 | 16 38,1% | 3 7,1% | 23 54,8% |
| Ràpid · blanques | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 87Victòries · 37Taules · 3Derrotes · 47Estàndard · 45Ràpid · 42Blanques · 42Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 87 | 37 42,5% | 3 3,5% | 47 54,0% |
| Total · blanques | 42 | 17 40,5% | 2 4,8% | 23 54,8% |
| Total · negres | 45 | 20 44,4% | 1 2,2% | 24 53,3% |
| Estàndard | 45 | 21 46,7% | 0 0,0% | 24 53,3% |
| Estàndard · blanques | 22 | 10 45,5% | 0 0,0% | 12 54,6% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 42 | 16 38,1% | 3 7,1% | 23 54,8% |
| Ràpid · blanques | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
