Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 112Victòries · 28Taules · 2Derrotes · 82Estàndard · 16Ràpid · 96Blanques · 56Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 28 25,0% | 2 1,8% | 82 73,2% |
| Total · blanques | 56 | 12 21,4% | 0 0,0% | 44 78,6% |
| Total · negres | 56 | 16 28,6% | 2 3,6% | 38 67,9% |
| Estàndard | 16 | 7 43,8% | 1 6,3% | 8 50,0% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 96 | 21 21,9% | 1 1,0% | 74 77,1% |
| Ràpid · blanques | 49 | 10 20,4% | 0 0,0% | 39 79,6% |
| Ràpid · negres | 47 | 11 23,4% | 1 2,1% | 35 74,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 105Victòries · 27Taules · 2Derrotes · 76Estàndard · 16Ràpid · 89Blanques · 52Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 27 25,7% | 2 1,9% | 76 72,4% |
| Total · blanques | 52 | 12 23,1% | 0 0,0% | 40 76,9% |
| Total · negres | 53 | 15 28,3% | 2 3,8% | 36 67,9% |
| Estàndard | 16 | 7 43,8% | 1 6,3% | 8 50,0% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 89 | 20 22,5% | 1 1,1% | 68 76,4% |
| Ràpid · blanques | 45 | 10 22,2% | 0 0,0% | 35 77,8% |
| Ràpid · negres | 44 | 10 22,7% | 1 2,3% | 33 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 105Victòries · 27Taules · 2Derrotes · 76Estàndard · 16Ràpid · 89Blanques · 52Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 27 25,7% | 2 1,9% | 76 72,4% |
| Total · blanques | 52 | 12 23,1% | 0 0,0% | 40 76,9% |
| Total · negres | 53 | 15 28,3% | 2 3,8% | 36 67,9% |
| Estàndard | 16 | 7 43,8% | 1 6,3% | 8 50,0% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 89 | 20 22,5% | 1 1,1% | 68 76,4% |
| Ràpid · blanques | 45 | 10 22,2% | 0 0,0% | 35 77,8% |
| Ràpid · negres | 44 | 10 22,7% | 1 2,3% | 33 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 105Victòries · 27Taules · 2Derrotes · 76Estàndard · 16Ràpid · 89Blanques · 52Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 27 25,7% | 2 1,9% | 76 72,4% |
| Total · blanques | 52 | 12 23,1% | 0 0,0% | 40 76,9% |
| Total · negres | 53 | 15 28,3% | 2 3,8% | 36 67,9% |
| Estàndard | 16 | 7 43,8% | 1 6,3% | 8 50,0% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 89 | 20 22,5% | 1 1,1% | 68 76,4% |
| Ràpid · blanques | 45 | 10 22,2% | 0 0,0% | 35 77,8% |
| Ràpid · negres | 44 | 10 22,7% | 1 2,3% | 33 75,0% |
