Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 126Victòries · 40Taules · 4Derrotes · 82Estàndard · 53Ràpid · 73Blanques · 62Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 126 | 40 31,8% | 4 3,2% | 82 65,1% |
| Total · blanques | 62 | 15 24,2% | 2 3,2% | 45 72,6% |
| Total · negres | 64 | 25 39,1% | 2 3,1% | 37 57,8% |
| Estàndard | 53 | 21 39,6% | 3 5,7% | 29 54,7% |
| Estàndard · blanques | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Estàndard · negres | 26 | 11 42,3% | 2 7,7% | 13 50,0% |
| Ràpid | 73 | 19 26,0% | 1 1,4% | 53 72,6% |
| Ràpid · blanques | 35 | 5 14,3% | 1 2,9% | 29 82,9% |
| Ràpid · negres | 38 | 14 36,8% | 0 0,0% | 24 63,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 112Victòries · 33Taules · 3Derrotes · 76Estàndard · 53Ràpid · 59Blanques · 55Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 33 29,5% | 3 2,7% | 76 67,9% |
| Total · blanques | 55 | 12 21,8% | 1 1,8% | 42 76,4% |
| Total · negres | 57 | 21 36,8% | 2 3,5% | 34 59,7% |
| Estàndard | 53 | 21 39,6% | 3 5,7% | 29 54,7% |
| Estàndard · blanques | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Estàndard · negres | 26 | 11 42,3% | 2 7,7% | 13 50,0% |
| Ràpid | 59 | 12 20,3% | 0 0,0% | 47 79,7% |
| Ràpid · blanques | 28 | 2 7,1% | 0 0,0% | 26 92,9% |
| Ràpid · negres | 31 | 10 32,3% | 0 0,0% | 21 67,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 112Victòries · 33Taules · 3Derrotes · 76Estàndard · 53Ràpid · 59Blanques · 55Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 33 29,5% | 3 2,7% | 76 67,9% |
| Total · blanques | 55 | 12 21,8% | 1 1,8% | 42 76,4% |
| Total · negres | 57 | 21 36,8% | 2 3,5% | 34 59,7% |
| Estàndard | 53 | 21 39,6% | 3 5,7% | 29 54,7% |
| Estàndard · blanques | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Estàndard · negres | 26 | 11 42,3% | 2 7,7% | 13 50,0% |
| Ràpid | 59 | 12 20,3% | 0 0,0% | 47 79,7% |
| Ràpid · blanques | 28 | 2 7,1% | 0 0,0% | 26 92,9% |
| Ràpid · negres | 31 | 10 32,3% | 0 0,0% | 21 67,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 112Victòries · 33Taules · 3Derrotes · 76Estàndard · 53Ràpid · 59Blanques · 55Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 33 29,5% | 3 2,7% | 76 67,9% |
| Total · blanques | 55 | 12 21,8% | 1 1,8% | 42 76,4% |
| Total · negres | 57 | 21 36,8% | 2 3,5% | 34 59,7% |
| Estàndard | 53 | 21 39,6% | 3 5,7% | 29 54,7% |
| Estàndard · blanques | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Estàndard · negres | 26 | 11 42,3% | 2 7,7% | 13 50,0% |
| Ràpid | 59 | 12 20,3% | 0 0,0% | 47 79,7% |
| Ràpid · blanques | 28 | 2 7,1% | 0 0,0% | 26 92,9% |
| Ràpid · negres | 31 | 10 32,3% | 0 0,0% | 21 67,7% |
