Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 186Victòries · 82Taules · 19Derrotes · 85Estàndard · 60Ràpid · 126Blanques · 92Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 82 44,1% | 19 10,2% | 85 45,7% |
| Total · blanques | 92 | 45 48,9% | 6 6,5% | 41 44,6% |
| Total · negres | 94 | 37 39,4% | 13 13,8% | 44 46,8% |
| Estàndard | 60 | 31 51,7% | 10 16,7% | 19 31,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 16 55,2% | 4 13,8% | 9 31,0% |
| Estàndard · negres | 31 | 15 48,4% | 6 19,4% | 10 32,3% |
| Ràpid | 126 | 51 40,5% | 9 7,1% | 66 52,4% |
| Ràpid · blanques | 63 | 29 46,0% | 2 3,2% | 32 50,8% |
| Ràpid · negres | 63 | 22 34,9% | 7 11,1% | 34 54,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 186Victòries · 82Taules · 19Derrotes · 85Estàndard · 60Ràpid · 126Blanques · 92Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 82 44,1% | 19 10,2% | 85 45,7% |
| Total · blanques | 92 | 45 48,9% | 6 6,5% | 41 44,6% |
| Total · negres | 94 | 37 39,4% | 13 13,8% | 44 46,8% |
| Estàndard | 60 | 31 51,7% | 10 16,7% | 19 31,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 16 55,2% | 4 13,8% | 9 31,0% |
| Estàndard · negres | 31 | 15 48,4% | 6 19,4% | 10 32,3% |
| Ràpid | 126 | 51 40,5% | 9 7,1% | 66 52,4% |
| Ràpid · blanques | 63 | 29 46,0% | 2 3,2% | 32 50,8% |
| Ràpid · negres | 63 | 22 34,9% | 7 11,1% | 34 54,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 178Victòries · 80Taules · 19Derrotes · 79Estàndard · 60Ràpid · 118Blanques · 88Negres · 90
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 178 | 80 44,9% | 19 10,7% | 79 44,4% |
| Total · blanques | 88 | 43 48,9% | 6 6,8% | 39 44,3% |
| Total · negres | 90 | 37 41,1% | 13 14,4% | 40 44,4% |
| Estàndard | 60 | 31 51,7% | 10 16,7% | 19 31,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 16 55,2% | 4 13,8% | 9 31,0% |
| Estàndard · negres | 31 | 15 48,4% | 6 19,4% | 10 32,3% |
| Ràpid | 118 | 49 41,5% | 9 7,6% | 60 50,9% |
| Ràpid · blanques | 59 | 27 45,8% | 2 3,4% | 30 50,9% |
| Ràpid · negres | 59 | 22 37,3% | 7 11,9% | 30 50,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 178Victòries · 80Taules · 19Derrotes · 79Estàndard · 60Ràpid · 118Blanques · 88Negres · 90
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 178 | 80 44,9% | 19 10,7% | 79 44,4% |
| Total · blanques | 88 | 43 48,9% | 6 6,8% | 39 44,3% |
| Total · negres | 90 | 37 41,1% | 13 14,4% | 40 44,4% |
| Estàndard | 60 | 31 51,7% | 10 16,7% | 19 31,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 16 55,2% | 4 13,8% | 9 31,0% |
| Estàndard · negres | 31 | 15 48,4% | 6 19,4% | 10 32,3% |
| Ràpid | 118 | 49 41,5% | 9 7,6% | 60 50,9% |
| Ràpid · blanques | 59 | 27 45,8% | 2 3,4% | 30 50,9% |
| Ràpid · negres | 59 | 22 37,3% | 7 11,9% | 30 50,9% |
