Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 88Victòries · 30Taules · 6Derrotes · 52Estàndard · 44Ràpid · 44Blanques · 51Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 88 | 30 34,1% | 6 6,8% | 52 59,1% |
| Total · blanques | 51 | 17 33,3% | 4 7,8% | 30 58,8% |
| Total · negres | 37 | 13 35,1% | 2 5,4% | 22 59,5% |
| Estàndard | 44 | 16 36,4% | 4 9,1% | 24 54,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Estàndard · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
| Ràpid | 44 | 14 31,8% | 2 4,6% | 28 63,6% |
| Ràpid · blanques | 24 | 7 29,2% | 2 8,3% | 15 62,5% |
| Ràpid · negres | 20 | 7 35,0% | 0 0,0% | 13 65,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 79Victòries · 27Taules · 5Derrotes · 47Estàndard · 44Ràpid · 35Blanques · 46Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 27 34,2% | 5 6,3% | 47 59,5% |
| Total · blanques | 46 | 15 32,6% | 3 6,5% | 28 60,9% |
| Total · negres | 33 | 12 36,4% | 2 6,1% | 19 57,6% |
| Estàndard | 44 | 16 36,4% | 4 9,1% | 24 54,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Estàndard · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
| Ràpid | 35 | 11 31,4% | 1 2,9% | 23 65,7% |
| Ràpid · blanques | 19 | 5 26,3% | 1 5,3% | 13 68,4% |
| Ràpid · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 79Victòries · 27Taules · 5Derrotes · 47Estàndard · 44Ràpid · 35Blanques · 46Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 27 34,2% | 5 6,3% | 47 59,5% |
| Total · blanques | 46 | 15 32,6% | 3 6,5% | 28 60,9% |
| Total · negres | 33 | 12 36,4% | 2 6,1% | 19 57,6% |
| Estàndard | 44 | 16 36,4% | 4 9,1% | 24 54,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Estàndard · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
| Ràpid | 35 | 11 31,4% | 1 2,9% | 23 65,7% |
| Ràpid · blanques | 19 | 5 26,3% | 1 5,3% | 13 68,4% |
| Ràpid · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 79Victòries · 27Taules · 5Derrotes · 47Estàndard · 44Ràpid · 35Blanques · 46Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 27 34,2% | 5 6,3% | 47 59,5% |
| Total · blanques | 46 | 15 32,6% | 3 6,5% | 28 60,9% |
| Total · negres | 33 | 12 36,4% | 2 6,1% | 19 57,6% |
| Estàndard | 44 | 16 36,4% | 4 9,1% | 24 54,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Estàndard · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
| Ràpid | 35 | 11 31,4% | 1 2,9% | 23 65,7% |
| Ràpid · blanques | 19 | 5 26,3% | 1 5,3% | 13 68,4% |
| Ràpid · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
