Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 141Victòries · 71Taules · 12Derrotes · 58Estàndard · 35Ràpid · 106Blanques · 78Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 141 | 71 50,4% | 12 8,5% | 58 41,1% |
| Total · blanques | 78 | 38 48,7% | 6 7,7% | 34 43,6% |
| Total · negres | 63 | 33 52,4% | 6 9,5% | 24 38,1% |
| Estàndard | 35 | 21 60,0% | 6 17,1% | 8 22,9% |
| Estàndard · blanques | 23 | 13 56,5% | 3 13,0% | 7 30,4% |
| Estàndard · negres | 12 | 8 66,7% | 3 25,0% | 1 8,3% |
| Ràpid | 106 | 50 47,2% | 6 5,7% | 50 47,2% |
| Ràpid · blanques | 55 | 25 45,5% | 3 5,5% | 27 49,1% |
| Ràpid · negres | 51 | 25 49,0% | 3 5,9% | 23 45,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 133Victòries · 67Taules · 12Derrotes · 54Estàndard · 35Ràpid · 98Blanques · 74Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 67 50,4% | 12 9,0% | 54 40,6% |
| Total · blanques | 74 | 36 48,7% | 6 8,1% | 32 43,2% |
| Total · negres | 59 | 31 52,5% | 6 10,2% | 22 37,3% |
| Estàndard | 35 | 21 60,0% | 6 17,1% | 8 22,9% |
| Estàndard · blanques | 23 | 13 56,5% | 3 13,0% | 7 30,4% |
| Estàndard · negres | 12 | 8 66,7% | 3 25,0% | 1 8,3% |
| Ràpid | 98 | 46 46,9% | 6 6,1% | 46 46,9% |
| Ràpid · blanques | 51 | 23 45,1% | 3 5,9% | 25 49,0% |
| Ràpid · negres | 47 | 23 48,9% | 3 6,4% | 21 44,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 133Victòries · 67Taules · 12Derrotes · 54Estàndard · 35Ràpid · 98Blanques · 74Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 67 50,4% | 12 9,0% | 54 40,6% |
| Total · blanques | 74 | 36 48,7% | 6 8,1% | 32 43,2% |
| Total · negres | 59 | 31 52,5% | 6 10,2% | 22 37,3% |
| Estàndard | 35 | 21 60,0% | 6 17,1% | 8 22,9% |
| Estàndard · blanques | 23 | 13 56,5% | 3 13,0% | 7 30,4% |
| Estàndard · negres | 12 | 8 66,7% | 3 25,0% | 1 8,3% |
| Ràpid | 98 | 46 46,9% | 6 6,1% | 46 46,9% |
| Ràpid · blanques | 51 | 23 45,1% | 3 5,9% | 25 49,0% |
| Ràpid · negres | 47 | 23 48,9% | 3 6,4% | 21 44,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 133Victòries · 67Taules · 12Derrotes · 54Estàndard · 35Ràpid · 98Blanques · 74Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 67 50,4% | 12 9,0% | 54 40,6% |
| Total · blanques | 74 | 36 48,7% | 6 8,1% | 32 43,2% |
| Total · negres | 59 | 31 52,5% | 6 10,2% | 22 37,3% |
| Estàndard | 35 | 21 60,0% | 6 17,1% | 8 22,9% |
| Estàndard · blanques | 23 | 13 56,5% | 3 13,0% | 7 30,4% |
| Estàndard · negres | 12 | 8 66,7% | 3 25,0% | 1 8,3% |
| Ràpid | 98 | 46 46,9% | 6 6,1% | 46 46,9% |
| Ràpid · blanques | 51 | 23 45,1% | 3 5,9% | 25 49,0% |
| Ràpid · negres | 47 | 23 48,9% | 3 6,4% | 21 44,7% |
