Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 367Victòries · 153Taules · 31Derrotes · 183Estàndard · 164Ràpid · 203Blanques · 180Negres · 187
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 367 | 153 41,7% | 31 8,5% | 183 49,9% |
| Total · blanques | 180 | 76 42,2% | 19 10,6% | 85 47,2% |
| Total · negres | 187 | 77 41,2% | 12 6,4% | 98 52,4% |
| Estàndard | 164 | 73 44,5% | 20 12,2% | 71 43,3% |
| Estàndard · blanques | 80 | 37 46,3% | 11 13,8% | 32 40,0% |
| Estàndard · negres | 84 | 36 42,9% | 9 10,7% | 39 46,4% |
| Ràpid | 203 | 80 39,4% | 11 5,4% | 112 55,2% |
| Ràpid · blanques | 100 | 39 39,0% | 8 8,0% | 53 53,0% |
| Ràpid · negres | 103 | 41 39,8% | 3 2,9% | 59 57,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 359Victòries · 151Taules · 29Derrotes · 179Estàndard · 156Ràpid · 203Blanques · 176Negres · 183
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 359 | 151 42,1% | 29 8,1% | 179 49,9% |
| Total · blanques | 176 | 74 42,1% | 18 10,2% | 84 47,7% |
| Total · negres | 183 | 77 42,1% | 11 6,0% | 95 51,9% |
| Estàndard | 156 | 71 45,5% | 18 11,5% | 67 43,0% |
| Estàndard · blanques | 76 | 35 46,1% | 10 13,2% | 31 40,8% |
| Estàndard · negres | 80 | 36 45,0% | 8 10,0% | 36 45,0% |
| Ràpid | 203 | 80 39,4% | 11 5,4% | 112 55,2% |
| Ràpid · blanques | 100 | 39 39,0% | 8 8,0% | 53 53,0% |
| Ràpid · negres | 103 | 41 39,8% | 3 2,9% | 59 57,3% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 351Victòries · 148Taules · 29Derrotes · 174Estàndard · 156Ràpid · 195Blanques · 172Negres · 179
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 351 | 148 42,2% | 29 8,3% | 174 49,6% |
| Total · blanques | 172 | 73 42,4% | 18 10,5% | 81 47,1% |
| Total · negres | 179 | 75 41,9% | 11 6,2% | 93 52,0% |
| Estàndard | 156 | 71 45,5% | 18 11,5% | 67 43,0% |
| Estàndard · blanques | 76 | 35 46,1% | 10 13,2% | 31 40,8% |
| Estàndard · negres | 80 | 36 45,0% | 8 10,0% | 36 45,0% |
| Ràpid | 195 | 77 39,5% | 11 5,6% | 107 54,9% |
| Ràpid · blanques | 96 | 38 39,6% | 8 8,3% | 50 52,1% |
| Ràpid · negres | 99 | 39 39,4% | 3 3,0% | 57 57,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 342Victòries · 144Taules · 28Derrotes · 170Estàndard · 156Ràpid · 186Blanques · 168Negres · 174
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 342 | 144 42,1% | 28 8,2% | 170 49,7% |
| Total · blanques | 168 | 72 42,9% | 17 10,1% | 79 47,0% |
| Total · negres | 174 | 72 41,4% | 11 6,3% | 91 52,3% |
| Estàndard | 156 | 71 45,5% | 18 11,5% | 67 43,0% |
| Estàndard · blanques | 76 | 35 46,1% | 10 13,2% | 31 40,8% |
| Estàndard · negres | 80 | 36 45,0% | 8 10,0% | 36 45,0% |
| Ràpid | 186 | 73 39,3% | 10 5,4% | 103 55,4% |
| Ràpid · blanques | 92 | 37 40,2% | 7 7,6% | 48 52,2% |
| Ràpid · negres | 94 | 36 38,3% | 3 3,2% | 55 58,5% |
