Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 404Victòries · 256Taules · 65Derrotes · 83Estàndard · 161Ràpid · 243Blanques · 199Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 404 | 256 63,4% | 65 16,1% | 83 20,5% |
| Total · blanques | 199 | 129 64,8% | 30 15,1% | 40 20,1% |
| Total · negres | 205 | 127 62,0% | 35 17,1% | 43 21,0% |
| Estàndard | 161 | 93 57,8% | 41 25,5% | 27 16,8% |
| Estàndard · blanques | 78 | 46 59,0% | 19 24,4% | 13 16,7% |
| Estàndard · negres | 83 | 47 56,6% | 22 26,5% | 14 16,9% |
| Ràpid | 243 | 163 67,1% | 24 9,9% | 56 23,1% |
| Ràpid · blanques | 121 | 83 68,6% | 11 9,1% | 27 22,3% |
| Ràpid · negres | 122 | 80 65,6% | 13 10,7% | 29 23,8% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 394Victòries · 251Taules · 64Derrotes · 79Estàndard · 151Ràpid · 243Blanques · 194Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 394 | 251 63,7% | 64 16,2% | 79 20,1% |
| Total · blanques | 194 | 125 64,4% | 30 15,5% | 39 20,1% |
| Total · negres | 200 | 126 63,0% | 34 17,0% | 40 20,0% |
| Estàndard | 151 | 88 58,3% | 40 26,5% | 23 15,2% |
| Estàndard · blanques | 73 | 42 57,5% | 19 26,0% | 12 16,4% |
| Estàndard · negres | 78 | 46 59,0% | 21 26,9% | 11 14,1% |
| Ràpid | 243 | 163 67,1% | 24 9,9% | 56 23,1% |
| Ràpid · blanques | 121 | 83 68,6% | 11 9,1% | 27 22,3% |
| Ràpid · negres | 122 | 80 65,6% | 13 10,7% | 29 23,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 376Victòries · 242Taules · 58Derrotes · 76Estàndard · 142Ràpid · 234Blanques · 184Negres · 192
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 376 | 242 64,4% | 58 15,4% | 76 20,2% |
| Total · blanques | 184 | 120 65,2% | 27 14,7% | 37 20,1% |
| Total · negres | 192 | 122 63,5% | 31 16,2% | 39 20,3% |
| Estàndard | 142 | 86 60,6% | 35 24,7% | 21 14,8% |
| Estàndard · blanques | 68 | 40 58,8% | 17 25,0% | 11 16,2% |
| Estàndard · negres | 74 | 46 62,2% | 18 24,3% | 10 13,5% |
| Ràpid | 234 | 156 66,7% | 23 9,8% | 55 23,5% |
| Ràpid · blanques | 116 | 80 69,0% | 10 8,6% | 26 22,4% |
| Ràpid · negres | 118 | 76 64,4% | 13 11,0% | 29 24,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 376Victòries · 242Taules · 58Derrotes · 76Estàndard · 142Ràpid · 234Blanques · 184Negres · 192
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 376 | 242 64,4% | 58 15,4% | 76 20,2% |
| Total · blanques | 184 | 120 65,2% | 27 14,7% | 37 20,1% |
| Total · negres | 192 | 122 63,5% | 31 16,2% | 39 20,3% |
| Estàndard | 142 | 86 60,6% | 35 24,7% | 21 14,8% |
| Estàndard · blanques | 68 | 40 58,8% | 17 25,0% | 11 16,2% |
| Estàndard · negres | 74 | 46 62,2% | 18 24,3% | 10 13,5% |
| Ràpid | 234 | 156 66,7% | 23 9,8% | 55 23,5% |
| Ràpid · blanques | 116 | 80 69,0% | 10 8,6% | 26 22,4% |
| Ràpid · negres | 118 | 76 64,4% | 13 11,0% | 29 24,6% |
