Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 108Victòries · 48Taules · 6Derrotes · 54Estàndard · 52Ràpid · 56Blanques · 58Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 108 | 48 44,4% | 6 5,6% | 54 50,0% |
| Total · blanques | 58 | 29 50,0% | 2 3,5% | 27 46,6% |
| Total · negres | 50 | 19 38,0% | 4 8,0% | 27 54,0% |
| Estàndard | 52 | 24 46,2% | 5 9,6% | 23 44,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 16 55,2% | 2 6,9% | 11 37,9% |
| Estàndard · negres | 23 | 8 34,8% | 3 13,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 56 | 24 42,9% | 1 1,8% | 31 55,4% |
| Ràpid · blanques | 29 | 13 44,8% | 0 0,0% | 16 55,2% |
| Ràpid · negres | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 100Victòries · 43Taules · 6Derrotes · 51Estàndard · 52Ràpid · 48Blanques · 54Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 100 | 43 43,0% | 6 6,0% | 51 51,0% |
| Total · blanques | 54 | 27 50,0% | 2 3,7% | 25 46,3% |
| Total · negres | 46 | 16 34,8% | 4 8,7% | 26 56,5% |
| Estàndard | 52 | 24 46,2% | 5 9,6% | 23 44,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 16 55,2% | 2 6,9% | 11 37,9% |
| Estàndard · negres | 23 | 8 34,8% | 3 13,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 48 | 19 39,6% | 1 2,1% | 28 58,3% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 100Victòries · 43Taules · 6Derrotes · 51Estàndard · 52Ràpid · 48Blanques · 54Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 100 | 43 43,0% | 6 6,0% | 51 51,0% |
| Total · blanques | 54 | 27 50,0% | 2 3,7% | 25 46,3% |
| Total · negres | 46 | 16 34,8% | 4 8,7% | 26 56,5% |
| Estàndard | 52 | 24 46,2% | 5 9,6% | 23 44,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 16 55,2% | 2 6,9% | 11 37,9% |
| Estàndard · negres | 23 | 8 34,8% | 3 13,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 48 | 19 39,6% | 1 2,1% | 28 58,3% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 100Victòries · 43Taules · 6Derrotes · 51Estàndard · 52Ràpid · 48Blanques · 54Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 100 | 43 43,0% | 6 6,0% | 51 51,0% |
| Total · blanques | 54 | 27 50,0% | 2 3,7% | 25 46,3% |
| Total · negres | 46 | 16 34,8% | 4 8,7% | 26 56,5% |
| Estàndard | 52 | 24 46,2% | 5 9,6% | 23 44,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 16 55,2% | 2 6,9% | 11 37,9% |
| Estàndard · negres | 23 | 8 34,8% | 3 13,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 48 | 19 39,6% | 1 2,1% | 28 58,3% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
