Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 163Victòries · 53Taules · 7Derrotes · 103Estàndard · 90Ràpid · 73Blanques · 82Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 163 | 53 32,5% | 7 4,3% | 103 63,2% |
| Total · blanques | 82 | 28 34,2% | 3 3,7% | 51 62,2% |
| Total · negres | 81 | 25 30,9% | 4 4,9% | 52 64,2% |
| Estàndard | 90 | 32 35,6% | 6 6,7% | 52 57,8% |
| Estàndard · blanques | 46 | 19 41,3% | 2 4,4% | 25 54,4% |
| Estàndard · negres | 44 | 13 29,6% | 4 9,1% | 27 61,4% |
| Ràpid | 73 | 21 28,8% | 1 1,4% | 51 69,9% |
| Ràpid · blanques | 36 | 9 25,0% | 1 2,8% | 26 72,2% |
| Ràpid · negres | 37 | 12 32,4% | 0 0,0% | 25 67,6% |
Captura 2026-09-01
+27 partides des de 2026-08-01
Partides · 156Victòries · 51Taules · 6Derrotes · 99Estàndard · 83Ràpid · 73Blanques · 79Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 156 | 51 32,7% | 6 3,9% | 99 63,5% |
| Total · blanques | 79 | 27 34,2% | 2 2,5% | 50 63,3% |
| Total · negres | 77 | 24 31,2% | 4 5,2% | 49 63,6% |
| Estàndard | 83 | 30 36,1% | 5 6,0% | 48 57,8% |
| Estàndard · blanques | 43 | 18 41,9% | 1 2,3% | 24 55,8% |
| Estàndard · negres | 40 | 12 30,0% | 4 10,0% | 24 60,0% |
| Ràpid | 73 | 21 28,8% | 1 1,4% | 51 69,9% |
| Ràpid · blanques | 36 | 9 25,0% | 1 2,8% | 26 72,2% |
| Ràpid · negres | 37 | 12 32,4% | 0 0,0% | 25 67,6% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 129Victòries · 41Taules · 5Derrotes · 83Estàndard · 74Ràpid · 55Blanques · 66Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 129 | 41 31,8% | 5 3,9% | 83 64,3% |
| Total · blanques | 66 | 22 33,3% | 2 3,0% | 42 63,6% |
| Total · negres | 63 | 19 30,2% | 3 4,8% | 41 65,1% |
| Estàndard | 74 | 27 36,5% | 4 5,4% | 43 58,1% |
| Estàndard · blanques | 39 | 15 38,5% | 1 2,6% | 23 59,0% |
| Estàndard · negres | 35 | 12 34,3% | 3 8,6% | 20 57,1% |
| Ràpid | 55 | 14 25,5% | 1 1,8% | 40 72,7% |
| Ràpid · blanques | 27 | 7 25,9% | 1 3,7% | 19 70,4% |
| Ràpid · negres | 28 | 7 25,0% | 0 0,0% | 21 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 121Victòries · 38Taules · 5Derrotes · 78Estàndard · 66Ràpid · 55Blanques · 62Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 121 | 38 31,4% | 5 4,1% | 78 64,5% |
| Total · blanques | 62 | 22 35,5% | 2 3,2% | 38 61,3% |
| Total · negres | 59 | 16 27,1% | 3 5,1% | 40 67,8% |
| Estàndard | 66 | 24 36,4% | 4 6,1% | 38 57,6% |
| Estàndard · blanques | 35 | 15 42,9% | 1 2,9% | 19 54,3% |
| Estàndard · negres | 31 | 9 29,0% | 3 9,7% | 19 61,3% |
| Ràpid | 55 | 14 25,5% | 1 1,8% | 40 72,7% |
| Ràpid · blanques | 27 | 7 25,9% | 1 3,7% | 19 70,4% |
| Ràpid · negres | 28 | 7 25,0% | 0 0,0% | 21 75,0% |
