Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 54Victòries · 16Taules · 3Derrotes · 35Estàndard · 8Ràpid · 46Blanques · 28Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 54 | 16 29,6% | 3 5,6% | 35 64,8% |
| Total · blanques | 28 | 8 28,6% | 3 10,7% | 17 60,7% |
| Total · negres | 26 | 8 30,8% | 0 0,0% | 18 69,2% |
| Estàndard | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid | 46 | 15 32,6% | 2 4,4% | 29 63,0% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 54Victòries · 16Taules · 3Derrotes · 35Estàndard · 8Ràpid · 46Blanques · 28Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 54 | 16 29,6% | 3 5,6% | 35 64,8% |
| Total · blanques | 28 | 8 28,6% | 3 10,7% | 17 60,7% |
| Total · negres | 26 | 8 30,8% | 0 0,0% | 18 69,2% |
| Estàndard | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid | 46 | 15 32,6% | 2 4,4% | 29 63,0% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 46Victòries · 13Taules · 3Derrotes · 30Estàndard · 8Ràpid · 38Blanques · 24Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 13 28,3% | 3 6,5% | 30 65,2% |
| Total · blanques | 24 | 8 33,3% | 3 12,5% | 13 54,2% |
| Total · negres | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
| Estàndard | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid | 38 | 12 31,6% | 2 5,3% | 24 63,2% |
| Ràpid · blanques | 19 | 8 42,1% | 2 10,5% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 19 | 4 21,1% | 0 0,0% | 15 79,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 46Victòries · 13Taules · 3Derrotes · 30Estàndard · 8Ràpid · 38Blanques · 24Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 13 28,3% | 3 6,5% | 30 65,2% |
| Total · blanques | 24 | 8 33,3% | 3 12,5% | 13 54,2% |
| Total · negres | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
| Estàndard | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid | 38 | 12 31,6% | 2 5,3% | 24 63,2% |
| Ràpid · blanques | 19 | 8 42,1% | 2 10,5% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 19 | 4 21,1% | 0 0,0% | 15 79,0% |
