Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 226Victòries · 64Taules · 6Derrotes · 156Estàndard · 54Ràpid · 172Blanques · 113Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 226 | 64 28,3% | 6 2,7% | 156 69,0% |
| Total · blanques | 113 | 35 31,0% | 2 1,8% | 76 67,3% |
| Total · negres | 113 | 29 25,7% | 4 3,5% | 80 70,8% |
| Estàndard | 54 | 19 35,2% | 2 3,7% | 33 61,1% |
| Estàndard · blanques | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Estàndard · negres | 26 | 7 26,9% | 1 3,9% | 18 69,2% |
| Ràpid | 172 | 45 26,2% | 4 2,3% | 123 71,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 23 27,1% | 1 1,2% | 61 71,8% |
| Ràpid · negres | 87 | 22 25,3% | 3 3,5% | 62 71,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 211Victòries · 61Taules · 6Derrotes · 144Estàndard · 54Ràpid · 157Blanques · 107Negres · 104
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 61 28,9% | 6 2,8% | 144 68,3% |
| Total · blanques | 107 | 35 32,7% | 2 1,9% | 70 65,4% |
| Total · negres | 104 | 26 25,0% | 4 3,9% | 74 71,2% |
| Estàndard | 54 | 19 35,2% | 2 3,7% | 33 61,1% |
| Estàndard · blanques | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Estàndard · negres | 26 | 7 26,9% | 1 3,9% | 18 69,2% |
| Ràpid | 157 | 42 26,8% | 4 2,6% | 111 70,7% |
| Ràpid · blanques | 79 | 23 29,1% | 1 1,3% | 55 69,6% |
| Ràpid · negres | 78 | 19 24,4% | 3 3,9% | 56 71,8% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 203Victòries · 59Taules · 5Derrotes · 139Estàndard · 54Ràpid · 149Blanques · 103Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 59 29,1% | 5 2,5% | 139 68,5% |
| Total · blanques | 103 | 33 32,0% | 2 1,9% | 68 66,0% |
| Total · negres | 100 | 26 26,0% | 3 3,0% | 71 71,0% |
| Estàndard | 54 | 19 35,2% | 2 3,7% | 33 61,1% |
| Estàndard · blanques | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Estàndard · negres | 26 | 7 26,9% | 1 3,9% | 18 69,2% |
| Ràpid | 149 | 40 26,9% | 3 2,0% | 106 71,1% |
| Ràpid · blanques | 75 | 21 28,0% | 1 1,3% | 53 70,7% |
| Ràpid · negres | 74 | 19 25,7% | 2 2,7% | 53 71,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 194Victòries · 56Taules · 4Derrotes · 134Estàndard · 54Ràpid · 140Blanques · 98Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 194 | 56 28,9% | 4 2,1% | 134 69,1% |
| Total · blanques | 98 | 31 31,6% | 1 1,0% | 66 67,4% |
| Total · negres | 96 | 25 26,0% | 3 3,1% | 68 70,8% |
| Estàndard | 54 | 19 35,2% | 2 3,7% | 33 61,1% |
| Estàndard · blanques | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Estàndard · negres | 26 | 7 26,9% | 1 3,9% | 18 69,2% |
| Ràpid | 140 | 37 26,4% | 2 1,4% | 101 72,1% |
| Ràpid · blanques | 70 | 19 27,1% | 0 0,0% | 51 72,9% |
| Ràpid · negres | 70 | 18 25,7% | 2 2,9% | 50 71,4% |
