Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+27 partides des de 2026-09-01
Partides · 390Victòries · 165Taules · 62Derrotes · 163Estàndard · 99Ràpid · 291Blanques · 196Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 390 | 165 42,3% | 62 15,9% | 163 41,8% |
| Total · blanques | 196 | 85 43,4% | 36 18,4% | 75 38,3% |
| Total · negres | 194 | 80 41,2% | 26 13,4% | 88 45,4% |
| Estàndard | 99 | 48 48,5% | 25 25,3% | 26 26,3% |
| Estàndard · blanques | 48 | 19 39,6% | 15 31,3% | 14 29,2% |
| Estàndard · negres | 51 | 29 56,9% | 10 19,6% | 12 23,5% |
| Ràpid | 291 | 117 40,2% | 37 12,7% | 137 47,1% |
| Ràpid · blanques | 148 | 66 44,6% | 21 14,2% | 61 41,2% |
| Ràpid · negres | 143 | 51 35,7% | 16 11,2% | 76 53,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 363Victòries · 154Taules · 56Derrotes · 153Estàndard · 99Ràpid · 264Blanques · 182Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 363 | 154 42,4% | 56 15,4% | 153 42,2% |
| Total · blanques | 182 | 79 43,4% | 31 17,0% | 72 39,6% |
| Total · negres | 181 | 75 41,4% | 25 13,8% | 81 44,8% |
| Estàndard | 99 | 48 48,5% | 25 25,3% | 26 26,3% |
| Estàndard · blanques | 48 | 19 39,6% | 15 31,3% | 14 29,2% |
| Estàndard · negres | 51 | 29 56,9% | 10 19,6% | 12 23,5% |
| Ràpid | 264 | 106 40,2% | 31 11,7% | 127 48,1% |
| Ràpid · blanques | 134 | 60 44,8% | 16 11,9% | 58 43,3% |
| Ràpid · negres | 130 | 46 35,4% | 15 11,5% | 69 53,1% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 363Victòries · 154Taules · 56Derrotes · 153Estàndard · 99Ràpid · 264Blanques · 182Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 363 | 154 42,4% | 56 15,4% | 153 42,2% |
| Total · blanques | 182 | 79 43,4% | 31 17,0% | 72 39,6% |
| Total · negres | 181 | 75 41,4% | 25 13,8% | 81 44,8% |
| Estàndard | 99 | 48 48,5% | 25 25,3% | 26 26,3% |
| Estàndard · blanques | 48 | 19 39,6% | 15 31,3% | 14 29,2% |
| Estàndard · negres | 51 | 29 56,9% | 10 19,6% | 12 23,5% |
| Ràpid | 264 | 106 40,2% | 31 11,7% | 127 48,1% |
| Ràpid · blanques | 134 | 60 44,8% | 16 11,9% | 58 43,3% |
| Ràpid · negres | 130 | 46 35,4% | 15 11,5% | 69 53,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 354Victòries · 149Taules · 56Derrotes · 149Estàndard · 99Ràpid · 255Blanques · 178Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 354 | 149 42,1% | 56 15,8% | 149 42,1% |
| Total · blanques | 178 | 76 42,7% | 31 17,4% | 71 39,9% |
| Total · negres | 176 | 73 41,5% | 25 14,2% | 78 44,3% |
| Estàndard | 99 | 48 48,5% | 25 25,3% | 26 26,3% |
| Estàndard · blanques | 48 | 19 39,6% | 15 31,3% | 14 29,2% |
| Estàndard · negres | 51 | 29 56,9% | 10 19,6% | 12 23,5% |
| Ràpid | 255 | 101 39,6% | 31 12,2% | 123 48,2% |
| Ràpid · blanques | 130 | 57 43,9% | 16 12,3% | 57 43,9% |
| Ràpid · negres | 125 | 44 35,2% | 15 12,0% | 66 52,8% |
