Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 94Victòries · 33Taules · 7Derrotes · 54Estàndard · 1Ràpid · 93Blanques · 45Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 94 | 33 35,1% | 7 7,5% | 54 57,5% |
| Total · blanques | 45 | 14 31,1% | 3 6,7% | 28 62,2% |
| Total · negres | 49 | 19 38,8% | 4 8,2% | 26 53,1% |
| Estàndard | 1 | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 93 | 33 35,5% | 6 6,5% | 54 58,1% |
| Ràpid · blanques | 44 | 14 31,8% | 2 4,6% | 28 63,6% |
| Ràpid · negres | 49 | 19 38,8% | 4 8,2% | 26 53,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 87Victòries · 32Taules · 7Derrotes · 48Estàndard · 1Ràpid · 86Blanques · 42Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 87 | 32 36,8% | 7 8,1% | 48 55,2% |
| Total · blanques | 42 | 13 31,0% | 3 7,1% | 26 61,9% |
| Total · negres | 45 | 19 42,2% | 4 8,9% | 22 48,9% |
| Estàndard | 1 | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 86 | 32 37,2% | 6 7,0% | 48 55,8% |
| Ràpid · blanques | 41 | 13 31,7% | 2 4,9% | 26 63,4% |
| Ràpid · negres | 45 | 19 42,2% | 4 8,9% | 22 48,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 87Victòries · 32Taules · 7Derrotes · 48Estàndard · 1Ràpid · 86Blanques · 42Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 87 | 32 36,8% | 7 8,1% | 48 55,2% |
| Total · blanques | 42 | 13 31,0% | 3 7,1% | 26 61,9% |
| Total · negres | 45 | 19 42,2% | 4 8,9% | 22 48,9% |
| Estàndard | 1 | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 86 | 32 37,2% | 6 7,0% | 48 55,8% |
| Ràpid · blanques | 41 | 13 31,7% | 2 4,9% | 26 63,4% |
| Ràpid · negres | 45 | 19 42,2% | 4 8,9% | 22 48,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 87Victòries · 32Taules · 7Derrotes · 48Estàndard · 1Ràpid · 86Blanques · 42Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 87 | 32 36,8% | 7 8,1% | 48 55,2% |
| Total · blanques | 42 | 13 31,0% | 3 7,1% | 26 61,9% |
| Total · negres | 45 | 19 42,2% | 4 8,9% | 22 48,9% |
| Estàndard | 1 | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 86 | 32 37,2% | 6 7,0% | 48 55,8% |
| Ràpid · blanques | 41 | 13 31,7% | 2 4,9% | 26 63,4% |
| Ràpid · negres | 45 | 19 42,2% | 4 8,9% | 22 48,9% |
