Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 204Victòries · 66Taules · 8Derrotes · 130Estàndard · 41Ràpid · 163Blanques · 98Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 204 | 66 32,4% | 8 3,9% | 130 63,7% |
| Total · blanques | 98 | 33 33,7% | 4 4,1% | 61 62,2% |
| Total · negres | 106 | 33 31,1% | 4 3,8% | 69 65,1% |
| Estàndard | 41 | 20 48,8% | 4 9,8% | 17 41,5% |
| Estàndard · blanques | 20 | 10 50,0% | 2 10,0% | 8 40,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 10 47,6% | 2 9,5% | 9 42,9% |
| Ràpid | 163 | 46 28,2% | 4 2,5% | 113 69,3% |
| Ràpid · blanques | 78 | 23 29,5% | 2 2,6% | 53 68,0% |
| Ràpid · negres | 85 | 23 27,1% | 2 2,4% | 60 70,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 197Victòries · 65Taules · 8Derrotes · 124Estàndard · 41Ràpid · 156Blanques · 94Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 65 33,0% | 8 4,1% | 124 62,9% |
| Total · blanques | 94 | 33 35,1% | 4 4,3% | 57 60,6% |
| Total · negres | 103 | 32 31,1% | 4 3,9% | 67 65,1% |
| Estàndard | 41 | 20 48,8% | 4 9,8% | 17 41,5% |
| Estàndard · blanques | 20 | 10 50,0% | 2 10,0% | 8 40,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 10 47,6% | 2 9,5% | 9 42,9% |
| Ràpid | 156 | 45 28,9% | 4 2,6% | 107 68,6% |
| Ràpid · blanques | 74 | 23 31,1% | 2 2,7% | 49 66,2% |
| Ràpid · negres | 82 | 22 26,8% | 2 2,4% | 58 70,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 197Victòries · 65Taules · 8Derrotes · 124Estàndard · 41Ràpid · 156Blanques · 94Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 65 33,0% | 8 4,1% | 124 62,9% |
| Total · blanques | 94 | 33 35,1% | 4 4,3% | 57 60,6% |
| Total · negres | 103 | 32 31,1% | 4 3,9% | 67 65,1% |
| Estàndard | 41 | 20 48,8% | 4 9,8% | 17 41,5% |
| Estàndard · blanques | 20 | 10 50,0% | 2 10,0% | 8 40,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 10 47,6% | 2 9,5% | 9 42,9% |
| Ràpid | 156 | 45 28,9% | 4 2,6% | 107 68,6% |
| Ràpid · blanques | 74 | 23 31,1% | 2 2,7% | 49 66,2% |
| Ràpid · negres | 82 | 22 26,8% | 2 2,4% | 58 70,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 197Victòries · 65Taules · 8Derrotes · 124Estàndard · 41Ràpid · 156Blanques · 94Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 65 33,0% | 8 4,1% | 124 62,9% |
| Total · blanques | 94 | 33 35,1% | 4 4,3% | 57 60,6% |
| Total · negres | 103 | 32 31,1% | 4 3,9% | 67 65,1% |
| Estàndard | 41 | 20 48,8% | 4 9,8% | 17 41,5% |
| Estàndard · blanques | 20 | 10 50,0% | 2 10,0% | 8 40,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 10 47,6% | 2 9,5% | 9 42,9% |
| Ràpid | 156 | 45 28,9% | 4 2,6% | 107 68,6% |
| Ràpid · blanques | 74 | 23 31,1% | 2 2,7% | 49 66,2% |
| Ràpid · negres | 82 | 22 26,8% | 2 2,4% | 58 70,7% |
