Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 259Victòries · 126Taules · 17Derrotes · 116Estàndard · 147Ràpid · 112Blanques · 130Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 259 | 126 48,7% | 17 6,6% | 116 44,8% |
| Total · blanques | 130 | 64 49,2% | 10 7,7% | 56 43,1% |
| Total · negres | 129 | 62 48,1% | 7 5,4% | 60 46,5% |
| Estàndard | 147 | 74 50,3% | 13 8,8% | 60 40,8% |
| Estàndard · blanques | 72 | 40 55,6% | 7 9,7% | 25 34,7% |
| Estàndard · negres | 75 | 34 45,3% | 6 8,0% | 35 46,7% |
| Ràpid | 112 | 52 46,4% | 4 3,6% | 56 50,0% |
| Ràpid · blanques | 58 | 24 41,4% | 3 5,2% | 31 53,5% |
| Ràpid · negres | 54 | 28 51,9% | 1 1,9% | 25 46,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 252Victòries · 123Taules · 16Derrotes · 113Estàndard · 147Ràpid · 105Blanques · 126Negres · 126
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 252 | 123 48,8% | 16 6,4% | 113 44,8% |
| Total · blanques | 126 | 61 48,4% | 10 7,9% | 55 43,7% |
| Total · negres | 126 | 62 49,2% | 6 4,8% | 58 46,0% |
| Estàndard | 147 | 74 50,3% | 13 8,8% | 60 40,8% |
| Estàndard · blanques | 72 | 40 55,6% | 7 9,7% | 25 34,7% |
| Estàndard · negres | 75 | 34 45,3% | 6 8,0% | 35 46,7% |
| Ràpid | 105 | 49 46,7% | 3 2,9% | 53 50,5% |
| Ràpid · blanques | 54 | 21 38,9% | 3 5,6% | 30 55,6% |
| Ràpid · negres | 51 | 28 54,9% | 0 0,0% | 23 45,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 252Victòries · 123Taules · 16Derrotes · 113Estàndard · 147Ràpid · 105Blanques · 126Negres · 126
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 252 | 123 48,8% | 16 6,4% | 113 44,8% |
| Total · blanques | 126 | 61 48,4% | 10 7,9% | 55 43,7% |
| Total · negres | 126 | 62 49,2% | 6 4,8% | 58 46,0% |
| Estàndard | 147 | 74 50,3% | 13 8,8% | 60 40,8% |
| Estàndard · blanques | 72 | 40 55,6% | 7 9,7% | 25 34,7% |
| Estàndard · negres | 75 | 34 45,3% | 6 8,0% | 35 46,7% |
| Ràpid | 105 | 49 46,7% | 3 2,9% | 53 50,5% |
| Ràpid · blanques | 54 | 21 38,9% | 3 5,6% | 30 55,6% |
| Ràpid · negres | 51 | 28 54,9% | 0 0,0% | 23 45,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 252Victòries · 123Taules · 16Derrotes · 113Estàndard · 147Ràpid · 105Blanques · 126Negres · 126
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 252 | 123 48,8% | 16 6,4% | 113 44,8% |
| Total · blanques | 126 | 61 48,4% | 10 7,9% | 55 43,7% |
| Total · negres | 126 | 62 49,2% | 6 4,8% | 58 46,0% |
| Estàndard | 147 | 74 50,3% | 13 8,8% | 60 40,8% |
| Estàndard · blanques | 72 | 40 55,6% | 7 9,7% | 25 34,7% |
| Estàndard · negres | 75 | 34 45,3% | 6 8,0% | 35 46,7% |
| Ràpid | 105 | 49 46,7% | 3 2,9% | 53 50,5% |
| Ràpid · blanques | 54 | 21 38,9% | 3 5,6% | 30 55,6% |
| Ràpid · negres | 51 | 28 54,9% | 0 0,0% | 23 45,1% |
