Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 136Victòries · 36Taules · 10Derrotes · 90Estàndard · 70Ràpid · 66Blanques · 68Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 136 | 36 26,5% | 10 7,4% | 90 66,2% |
| Total · blanques | 68 | 22 32,4% | 4 5,9% | 42 61,8% |
| Total · negres | 68 | 14 20,6% | 6 8,8% | 48 70,6% |
| Estàndard | 70 | 23 32,9% | 6 8,6% | 41 58,6% |
| Estàndard · blanques | 36 | 14 38,9% | 2 5,6% | 20 55,6% |
| Estàndard · negres | 34 | 9 26,5% | 4 11,8% | 21 61,8% |
| Ràpid | 66 | 13 19,7% | 4 6,1% | 49 74,2% |
| Ràpid · blanques | 32 | 8 25,0% | 2 6,3% | 22 68,8% |
| Ràpid · negres | 34 | 5 14,7% | 2 5,9% | 27 79,4% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 131Victòries · 34Taules · 10Derrotes · 87Estàndard · 70Ràpid · 61Blanques · 66Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 34 26,0% | 10 7,6% | 87 66,4% |
| Total · blanques | 66 | 21 31,8% | 4 6,1% | 41 62,1% |
| Total · negres | 65 | 13 20,0% | 6 9,2% | 46 70,8% |
| Estàndard | 70 | 23 32,9% | 6 8,6% | 41 58,6% |
| Estàndard · blanques | 36 | 14 38,9% | 2 5,6% | 20 55,6% |
| Estàndard · negres | 34 | 9 26,5% | 4 11,8% | 21 61,8% |
| Ràpid | 61 | 11 18,0% | 4 6,6% | 46 75,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 7 23,3% | 2 6,7% | 21 70,0% |
| Ràpid · negres | 31 | 4 12,9% | 2 6,5% | 25 80,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 123Victòries · 31Taules · 10Derrotes · 82Estàndard · 62Ràpid · 61Blanques · 62Negres · 61
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 123 | 31 25,2% | 10 8,1% | 82 66,7% |
| Total · blanques | 62 | 19 30,7% | 4 6,5% | 39 62,9% |
| Total · negres | 61 | 12 19,7% | 6 9,8% | 43 70,5% |
| Estàndard | 62 | 20 32,3% | 6 9,7% | 36 58,1% |
| Estàndard · blanques | 32 | 12 37,5% | 2 6,3% | 18 56,3% |
| Estàndard · negres | 30 | 8 26,7% | 4 13,3% | 18 60,0% |
| Ràpid | 61 | 11 18,0% | 4 6,6% | 46 75,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 7 23,3% | 2 6,7% | 21 70,0% |
| Ràpid · negres | 31 | 4 12,9% | 2 6,5% | 25 80,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 123Victòries · 31Taules · 10Derrotes · 82Estàndard · 62Ràpid · 61Blanques · 62Negres · 61
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 123 | 31 25,2% | 10 8,1% | 82 66,7% |
| Total · blanques | 62 | 19 30,7% | 4 6,5% | 39 62,9% |
| Total · negres | 61 | 12 19,7% | 6 9,8% | 43 70,5% |
| Estàndard | 62 | 20 32,3% | 6 9,7% | 36 58,1% |
| Estàndard · blanques | 32 | 12 37,5% | 2 6,3% | 18 56,3% |
| Estàndard · negres | 30 | 8 26,7% | 4 13,3% | 18 60,0% |
| Ràpid | 61 | 11 18,0% | 4 6,6% | 46 75,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 7 23,3% | 2 6,7% | 21 70,0% |
| Ràpid · negres | 31 | 4 12,9% | 2 6,5% | 25 80,7% |
