Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 69Victòries · 13Taules · 3Derrotes · 53Estàndard · 19Ràpid · 50Blanques · 34Negres · 35
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 69 | 13 18,8% | 3 4,4% | 53 76,8% |
| Total · blanques | 34 | 6 17,7% | 2 5,9% | 26 76,5% |
| Total · negres | 35 | 7 20,0% | 1 2,9% | 27 77,1% |
| Estàndard | 19 | 2 10,5% | 0 0,0% | 17 89,5% |
| Estàndard · blanques | 11 | 0 0,0% | 0 0,0% | 11 100,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 50 | 11 22,0% | 3 6,0% | 36 72,0% |
| Ràpid · blanques | 23 | 6 26,1% | 2 8,7% | 15 65,2% |
| Ràpid · negres | 27 | 5 18,5% | 1 3,7% | 21 77,8% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 62Victòries · 12Taules · 2Derrotes · 48Estàndard · 19Ràpid · 43Blanques · 31Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 62 | 12 19,4% | 2 3,2% | 48 77,4% |
| Total · blanques | 31 | 6 19,4% | 2 6,5% | 23 74,2% |
| Total · negres | 31 | 6 19,4% | 0 0,0% | 25 80,7% |
| Estàndard | 19 | 2 10,5% | 0 0,0% | 17 89,5% |
| Estàndard · blanques | 11 | 0 0,0% | 0 0,0% | 11 100,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 43 | 10 23,3% | 2 4,7% | 31 72,1% |
| Ràpid · blanques | 20 | 6 30,0% | 2 10,0% | 12 60,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 4 17,4% | 0 0,0% | 19 82,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 54Victòries · 8Taules · 2Derrotes · 44Estàndard · 19Ràpid · 35Blanques · 27Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 54 | 8 14,8% | 2 3,7% | 44 81,5% |
| Total · blanques | 27 | 3 11,1% | 2 7,4% | 22 81,5% |
| Total · negres | 27 | 5 18,5% | 0 0,0% | 22 81,5% |
| Estàndard | 19 | 2 10,5% | 0 0,0% | 17 89,5% |
| Estàndard · blanques | 11 | 0 0,0% | 0 0,0% | 11 100,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 35 | 6 17,1% | 2 5,7% | 27 77,1% |
| Ràpid · blanques | 16 | 3 18,8% | 2 12,5% | 11 68,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 3 15,8% | 0 0,0% | 16 84,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 54Victòries · 8Taules · 2Derrotes · 44Estàndard · 19Ràpid · 35Blanques · 27Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 54 | 8 14,8% | 2 3,7% | 44 81,5% |
| Total · blanques | 27 | 3 11,1% | 2 7,4% | 22 81,5% |
| Total · negres | 27 | 5 18,5% | 0 0,0% | 22 81,5% |
| Estàndard | 19 | 2 10,5% | 0 0,0% | 17 89,5% |
| Estàndard · blanques | 11 | 0 0,0% | 0 0,0% | 11 100,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 35 | 6 17,1% | 2 5,7% | 27 77,1% |
| Ràpid · blanques | 16 | 3 18,8% | 2 12,5% | 11 68,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 3 15,8% | 0 0,0% | 16 84,2% |
