Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+42 partides des de 2026-09-01
Partides · 725Victòries · 379Taules · 47Derrotes · 299Estàndard · 182Ràpid · 543Blanques · 360Negres · 365
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 725 | 379 52,3% | 47 6,5% | 299 41,2% |
| Total · blanques | 360 | 203 56,4% | 26 7,2% | 131 36,4% |
| Total · negres | 365 | 176 48,2% | 21 5,8% | 168 46,0% |
| Estàndard | 182 | 108 59,3% | 18 9,9% | 56 30,8% |
| Estàndard · blanques | 93 | 59 63,4% | 10 10,8% | 24 25,8% |
| Estàndard · negres | 89 | 49 55,1% | 8 9,0% | 32 36,0% |
| Ràpid | 543 | 271 49,9% | 29 5,3% | 243 44,8% |
| Ràpid · blanques | 267 | 144 53,9% | 16 6,0% | 107 40,1% |
| Ràpid · negres | 276 | 127 46,0% | 13 4,7% | 136 49,3% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 683Victòries · 360Taules · 43Derrotes · 280Estàndard · 182Ràpid · 501Blanques · 339Negres · 344
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 683 | 360 52,7% | 43 6,3% | 280 41,0% |
| Total · blanques | 339 | 190 56,1% | 24 7,1% | 125 36,9% |
| Total · negres | 344 | 170 49,4% | 19 5,5% | 155 45,1% |
| Estàndard | 182 | 108 59,3% | 18 9,9% | 56 30,8% |
| Estàndard · blanques | 93 | 59 63,4% | 10 10,8% | 24 25,8% |
| Estàndard · negres | 89 | 49 55,1% | 8 9,0% | 32 36,0% |
| Ràpid | 501 | 252 50,3% | 25 5,0% | 224 44,7% |
| Ràpid · blanques | 246 | 131 53,3% | 14 5,7% | 101 41,1% |
| Ràpid · negres | 255 | 121 47,5% | 11 4,3% | 123 48,2% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 658Victòries · 346Taules · 40Derrotes · 272Estàndard · 182Ràpid · 476Blanques · 326Negres · 332
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 658 | 346 52,6% | 40 6,1% | 272 41,3% |
| Total · blanques | 326 | 181 55,5% | 22 6,8% | 123 37,7% |
| Total · negres | 332 | 165 49,7% | 18 5,4% | 149 44,9% |
| Estàndard | 182 | 108 59,3% | 18 9,9% | 56 30,8% |
| Estàndard · blanques | 93 | 59 63,4% | 10 10,8% | 24 25,8% |
| Estàndard · negres | 89 | 49 55,1% | 8 9,0% | 32 36,0% |
| Ràpid | 476 | 238 50,0% | 22 4,6% | 216 45,4% |
| Ràpid · blanques | 233 | 122 52,4% | 12 5,2% | 99 42,5% |
| Ràpid · negres | 243 | 116 47,7% | 10 4,1% | 117 48,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 642Victòries · 338Taules · 38Derrotes · 266Estàndard · 174Ràpid · 468Blanques · 318Negres · 324
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 642 | 338 52,7% | 38 5,9% | 266 41,4% |
| Total · blanques | 318 | 179 56,3% | 20 6,3% | 119 37,4% |
| Total · negres | 324 | 159 49,1% | 18 5,6% | 147 45,4% |
| Estàndard | 174 | 105 60,3% | 16 9,2% | 53 30,5% |
| Estàndard · blanques | 89 | 59 66,3% | 8 9,0% | 22 24,7% |
| Estàndard · negres | 85 | 46 54,1% | 8 9,4% | 31 36,5% |
| Ràpid | 468 | 233 49,8% | 22 4,7% | 213 45,5% |
| Ràpid · blanques | 229 | 120 52,4% | 12 5,2% | 97 42,4% |
| Ràpid · negres | 239 | 113 47,3% | 10 4,2% | 116 48,5% |
