Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+13 partides des de 2026-09-01
Partides · 88Victòries · 16Taules · 2Derrotes · 70Estàndard · 16Ràpid · 72Blanques · 43Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 88 | 16 18,2% | 2 2,3% | 70 79,6% |
| Total · blanques | 43 | 10 23,3% | 0 0,0% | 33 76,7% |
| Total · negres | 45 | 6 13,3% | 2 4,4% | 37 82,2% |
| Estàndard | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Ràpid | 72 | 11 15,3% | 1 1,4% | 60 83,3% |
| Ràpid · blanques | 34 | 7 20,6% | 0 0,0% | 27 79,4% |
| Ràpid · negres | 38 | 4 10,5% | 1 2,6% | 33 86,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 75Victòries · 13Taules · 2Derrotes · 60Estàndard · 16Ràpid · 59Blanques · 36Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 13 17,3% | 2 2,7% | 60 80,0% |
| Total · blanques | 36 | 7 19,4% | 0 0,0% | 29 80,6% |
| Total · negres | 39 | 6 15,4% | 2 5,1% | 31 79,5% |
| Estàndard | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Ràpid | 59 | 8 13,6% | 1 1,7% | 50 84,8% |
| Ràpid · blanques | 27 | 4 14,8% | 0 0,0% | 23 85,2% |
| Ràpid · negres | 32 | 4 12,5% | 1 3,1% | 27 84,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 75Victòries · 13Taules · 2Derrotes · 60Estàndard · 16Ràpid · 59Blanques · 36Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 13 17,3% | 2 2,7% | 60 80,0% |
| Total · blanques | 36 | 7 19,4% | 0 0,0% | 29 80,6% |
| Total · negres | 39 | 6 15,4% | 2 5,1% | 31 79,5% |
| Estàndard | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Ràpid | 59 | 8 13,6% | 1 1,7% | 50 84,8% |
| Ràpid · blanques | 27 | 4 14,8% | 0 0,0% | 23 85,2% |
| Ràpid · negres | 32 | 4 12,5% | 1 3,1% | 27 84,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 75Victòries · 13Taules · 2Derrotes · 60Estàndard · 16Ràpid · 59Blanques · 36Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 13 17,3% | 2 2,7% | 60 80,0% |
| Total · blanques | 36 | 7 19,4% | 0 0,0% | 29 80,6% |
| Total · negres | 39 | 6 15,4% | 2 5,1% | 31 79,5% |
| Estàndard | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Ràpid | 59 | 8 13,6% | 1 1,7% | 50 84,8% |
| Ràpid · blanques | 27 | 4 14,8% | 0 0,0% | 23 85,2% |
| Ràpid · negres | 32 | 4 12,5% | 1 3,1% | 27 84,4% |
