Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 571Victòries · 257Taules · 58Derrotes · 256Estàndard · 151Ràpid · 420Blanques · 284Negres · 287
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 571 | 257 45,0% | 58 10,2% | 256 44,8% |
| Total · blanques | 284 | 144 50,7% | 26 9,2% | 114 40,1% |
| Total · negres | 287 | 113 39,4% | 32 11,2% | 142 49,5% |
| Estàndard | 151 | 70 46,4% | 22 14,6% | 59 39,1% |
| Estàndard · blanques | 77 | 43 55,8% | 8 10,4% | 26 33,8% |
| Estàndard · negres | 74 | 27 36,5% | 14 18,9% | 33 44,6% |
| Ràpid | 420 | 187 44,5% | 36 8,6% | 197 46,9% |
| Ràpid · blanques | 207 | 101 48,8% | 18 8,7% | 88 42,5% |
| Ràpid · negres | 213 | 86 40,4% | 18 8,5% | 109 51,2% |
Captura 2026-10-01
+44 partides des de 2026-09-01
Partides · 566Victòries · 255Taules · 57Derrotes · 254Estàndard · 146Ràpid · 420Blanques · 283Negres · 283
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 566 | 255 45,1% | 57 10,1% | 254 44,9% |
| Total · blanques | 283 | 144 50,9% | 26 9,2% | 113 39,9% |
| Total · negres | 283 | 111 39,2% | 31 11,0% | 141 49,8% |
| Estàndard | 146 | 68 46,6% | 21 14,4% | 57 39,0% |
| Estàndard · blanques | 76 | 43 56,6% | 8 10,5% | 25 32,9% |
| Estàndard · negres | 70 | 25 35,7% | 13 18,6% | 32 45,7% |
| Ràpid | 420 | 187 44,5% | 36 8,6% | 197 46,9% |
| Ràpid · blanques | 207 | 101 48,8% | 18 8,7% | 88 42,5% |
| Ràpid · negres | 213 | 86 40,4% | 18 8,5% | 109 51,2% |
Captura 2026-09-01
+41 partides des de 2026-08-01
Partides · 522Victòries · 237Taules · 54Derrotes · 231Estàndard · 146Ràpid · 376Blanques · 263Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 522 | 237 45,4% | 54 10,3% | 231 44,3% |
| Total · blanques | 263 | 135 51,3% | 25 9,5% | 103 39,2% |
| Total · negres | 259 | 102 39,4% | 29 11,2% | 128 49,4% |
| Estàndard | 146 | 68 46,6% | 21 14,4% | 57 39,0% |
| Estàndard · blanques | 76 | 43 56,6% | 8 10,5% | 25 32,9% |
| Estàndard · negres | 70 | 25 35,7% | 13 18,6% | 32 45,7% |
| Ràpid | 376 | 169 45,0% | 33 8,8% | 174 46,3% |
| Ràpid · blanques | 187 | 92 49,2% | 17 9,1% | 78 41,7% |
| Ràpid · negres | 189 | 77 40,7% | 16 8,5% | 96 50,8% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 481Victòries · 220Taules · 48Derrotes · 213Estàndard · 146Ràpid · 335Blanques · 244Negres · 237
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 481 | 220 45,7% | 48 10,0% | 213 44,3% |
| Total · blanques | 244 | 125 51,2% | 23 9,4% | 96 39,3% |
| Total · negres | 237 | 95 40,1% | 25 10,6% | 117 49,4% |
| Estàndard | 146 | 68 46,6% | 21 14,4% | 57 39,0% |
| Estàndard · blanques | 76 | 43 56,6% | 8 10,5% | 25 32,9% |
| Estàndard · negres | 70 | 25 35,7% | 13 18,6% | 32 45,7% |
| Ràpid | 335 | 152 45,4% | 27 8,1% | 156 46,6% |
| Ràpid · blanques | 168 | 82 48,8% | 15 8,9% | 71 42,3% |
| Ràpid · negres | 167 | 70 41,9% | 12 7,2% | 85 50,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 463Victòries · 214Taules · 45Derrotes · 204Estàndard · 137Ràpid · 326Blanques · 235Negres · 228
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 463 | 214 46,2% | 45 9,7% | 204 44,1% |
| Total · blanques | 235 | 121 51,5% | 23 9,8% | 91 38,7% |
| Total · negres | 228 | 93 40,8% | 22 9,7% | 113 49,6% |
| Estàndard | 137 | 65 47,5% | 20 14,6% | 52 38,0% |
| Estàndard · blanques | 71 | 41 57,8% | 8 11,3% | 22 31,0% |
| Estàndard · negres | 66 | 24 36,4% | 12 18,2% | 30 45,5% |
| Ràpid | 326 | 149 45,7% | 25 7,7% | 152 46,6% |
| Ràpid · blanques | 164 | 80 48,8% | 15 9,2% | 69 42,1% |
| Ràpid · negres | 162 | 69 42,6% | 10 6,2% | 83 51,2% |
