Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+26 partides des de 2026-09-01
Partides · 346Victòries · 157Taules · 36Derrotes · 153Estàndard · 132Ràpid · 214Blanques · 176Negres · 170
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 346 | 157 45,4% | 36 10,4% | 153 44,2% |
| Total · blanques | 176 | 86 48,9% | 19 10,8% | 71 40,3% |
| Total · negres | 170 | 71 41,8% | 17 10,0% | 82 48,2% |
| Estàndard | 132 | 66 50,0% | 16 12,1% | 50 37,9% |
| Estàndard · blanques | 62 | 38 61,3% | 6 9,7% | 18 29,0% |
| Estàndard · negres | 70 | 28 40,0% | 10 14,3% | 32 45,7% |
| Ràpid | 214 | 91 42,5% | 20 9,4% | 103 48,1% |
| Ràpid · blanques | 114 | 48 42,1% | 13 11,4% | 53 46,5% |
| Ràpid · negres | 100 | 43 43,0% | 7 7,0% | 50 50,0% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 320Victòries · 148Taules · 28Derrotes · 144Estàndard · 132Ràpid · 188Blanques · 163Negres · 157
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 320 | 148 46,3% | 28 8,8% | 144 45,0% |
| Total · blanques | 163 | 82 50,3% | 13 8,0% | 68 41,7% |
| Total · negres | 157 | 66 42,0% | 15 9,6% | 76 48,4% |
| Estàndard | 132 | 66 50,0% | 16 12,1% | 50 37,9% |
| Estàndard · blanques | 62 | 38 61,3% | 6 9,7% | 18 29,0% |
| Estàndard · negres | 70 | 28 40,0% | 10 14,3% | 32 45,7% |
| Ràpid | 188 | 82 43,6% | 12 6,4% | 94 50,0% |
| Ràpid · blanques | 101 | 44 43,6% | 7 6,9% | 50 49,5% |
| Ràpid · negres | 87 | 38 43,7% | 5 5,8% | 44 50,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 303Victòries · 142Taules · 27Derrotes · 134Estàndard · 132Ràpid · 171Blanques · 154Negres · 149
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 303 | 142 46,9% | 27 8,9% | 134 44,2% |
| Total · blanques | 154 | 80 52,0% | 12 7,8% | 62 40,3% |
| Total · negres | 149 | 62 41,6% | 15 10,1% | 72 48,3% |
| Estàndard | 132 | 66 50,0% | 16 12,1% | 50 37,9% |
| Estàndard · blanques | 62 | 38 61,3% | 6 9,7% | 18 29,0% |
| Estàndard · negres | 70 | 28 40,0% | 10 14,3% | 32 45,7% |
| Ràpid | 171 | 76 44,4% | 11 6,4% | 84 49,1% |
| Ràpid · blanques | 92 | 42 45,7% | 6 6,5% | 44 47,8% |
| Ràpid · negres | 79 | 34 43,0% | 5 6,3% | 40 50,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 303Victòries · 142Taules · 27Derrotes · 134Estàndard · 132Ràpid · 171Blanques · 154Negres · 149
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 303 | 142 46,9% | 27 8,9% | 134 44,2% |
| Total · blanques | 154 | 80 52,0% | 12 7,8% | 62 40,3% |
| Total · negres | 149 | 62 41,6% | 15 10,1% | 72 48,3% |
| Estàndard | 132 | 66 50,0% | 16 12,1% | 50 37,9% |
| Estàndard · blanques | 62 | 38 61,3% | 6 9,7% | 18 29,0% |
| Estàndard · negres | 70 | 28 40,0% | 10 14,3% | 32 45,7% |
| Ràpid | 171 | 76 44,4% | 11 6,4% | 84 49,1% |
| Ràpid · blanques | 92 | 42 45,7% | 6 6,5% | 44 47,8% |
| Ràpid · negres | 79 | 34 43,0% | 5 6,3% | 40 50,6% |
