Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 425Victòries · 191Taules · 49Derrotes · 185Estàndard · 197Ràpid · 228Blanques · 212Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 425 | 191 44,9% | 49 11,5% | 185 43,5% |
| Total · blanques | 212 | 101 47,6% | 27 12,7% | 84 39,6% |
| Total · negres | 213 | 90 42,3% | 22 10,3% | 101 47,4% |
| Estàndard | 197 | 91 46,2% | 26 13,2% | 80 40,6% |
| Estàndard · blanques | 98 | 49 50,0% | 14 14,3% | 35 35,7% |
| Estàndard · negres | 99 | 42 42,4% | 12 12,1% | 45 45,5% |
| Ràpid | 228 | 100 43,9% | 23 10,1% | 105 46,1% |
| Ràpid · blanques | 114 | 52 45,6% | 13 11,4% | 49 43,0% |
| Ràpid · negres | 114 | 48 42,1% | 10 8,8% | 56 49,1% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 408Victòries · 184Taules · 47Derrotes · 177Estàndard · 197Ràpid · 211Blanques · 204Negres · 204
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 408 | 184 45,1% | 47 11,5% | 177 43,4% |
| Total · blanques | 204 | 97 47,6% | 25 12,3% | 82 40,2% |
| Total · negres | 204 | 87 42,7% | 22 10,8% | 95 46,6% |
| Estàndard | 197 | 91 46,2% | 26 13,2% | 80 40,6% |
| Estàndard · blanques | 98 | 49 50,0% | 14 14,3% | 35 35,7% |
| Estàndard · negres | 99 | 42 42,4% | 12 12,1% | 45 45,5% |
| Ràpid | 211 | 93 44,1% | 21 10,0% | 97 46,0% |
| Ràpid · blanques | 106 | 48 45,3% | 11 10,4% | 47 44,3% |
| Ràpid · negres | 105 | 45 42,9% | 10 9,5% | 50 47,6% |
Captura 2026-08-01
+6 partides des de 2026-07-01
Partides · 384Victòries · 173Taules · 45Derrotes · 166Estàndard · 197Ràpid · 187Blanques · 192Negres · 192
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 384 | 173 45,1% | 45 11,7% | 166 43,2% |
| Total · blanques | 192 | 92 47,9% | 24 12,5% | 76 39,6% |
| Total · negres | 192 | 81 42,2% | 21 10,9% | 90 46,9% |
| Estàndard | 197 | 91 46,2% | 26 13,2% | 80 40,6% |
| Estàndard · blanques | 98 | 49 50,0% | 14 14,3% | 35 35,7% |
| Estàndard · negres | 99 | 42 42,4% | 12 12,1% | 45 45,5% |
| Ràpid | 187 | 82 43,9% | 19 10,2% | 86 46,0% |
| Ràpid · blanques | 94 | 43 45,7% | 10 10,6% | 41 43,6% |
| Ràpid · negres | 93 | 39 41,9% | 9 9,7% | 45 48,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 378Victòries · 171Taules · 44Derrotes · 163Estàndard · 191Ràpid · 187Blanques · 189Negres · 189
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 378 | 171 45,2% | 44 11,6% | 163 43,1% |
| Total · blanques | 189 | 91 48,2% | 24 12,7% | 74 39,2% |
| Total · negres | 189 | 80 42,3% | 20 10,6% | 89 47,1% |
| Estàndard | 191 | 89 46,6% | 25 13,1% | 77 40,3% |
| Estàndard · blanques | 95 | 48 50,5% | 14 14,7% | 33 34,7% |
| Estàndard · negres | 96 | 41 42,7% | 11 11,5% | 44 45,8% |
| Ràpid | 187 | 82 43,9% | 19 10,2% | 86 46,0% |
| Ràpid · blanques | 94 | 43 45,7% | 10 10,6% | 41 43,6% |
| Ràpid · negres | 93 | 39 41,9% | 9 9,7% | 45 48,4% |
