Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 236Victòries · 91Taules · 43Derrotes · 102Estàndard · 142Ràpid · 94Blanques · 115Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 236 | 91 38,6% | 43 18,2% | 102 43,2% |
| Total · blanques | 115 | 46 40,0% | 19 16,5% | 50 43,5% |
| Total · negres | 121 | 45 37,2% | 24 19,8% | 52 43,0% |
| Estàndard | 142 | 54 38,0% | 33 23,2% | 55 38,7% |
| Estàndard · blanques | 68 | 30 44,1% | 14 20,6% | 24 35,3% |
| Estàndard · negres | 74 | 24 32,4% | 19 25,7% | 31 41,9% |
| Ràpid | 94 | 37 39,4% | 10 10,6% | 47 50,0% |
| Ràpid · blanques | 47 | 16 34,0% | 5 10,6% | 26 55,3% |
| Ràpid · negres | 47 | 21 44,7% | 5 10,6% | 21 44,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 227Victòries · 88Taules · 42Derrotes · 97Estàndard · 142Ràpid · 85Blanques · 110Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 227 | 88 38,8% | 42 18,5% | 97 42,7% |
| Total · blanques | 110 | 44 40,0% | 19 17,3% | 47 42,7% |
| Total · negres | 117 | 44 37,6% | 23 19,7% | 50 42,7% |
| Estàndard | 142 | 54 38,0% | 33 23,2% | 55 38,7% |
| Estàndard · blanques | 68 | 30 44,1% | 14 20,6% | 24 35,3% |
| Estàndard · negres | 74 | 24 32,4% | 19 25,7% | 31 41,9% |
| Ràpid | 85 | 34 40,0% | 9 10,6% | 42 49,4% |
| Ràpid · blanques | 42 | 14 33,3% | 5 11,9% | 23 54,8% |
| Ràpid · negres | 43 | 20 46,5% | 4 9,3% | 19 44,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 227Victòries · 88Taules · 42Derrotes · 97Estàndard · 142Ràpid · 85Blanques · 110Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 227 | 88 38,8% | 42 18,5% | 97 42,7% |
| Total · blanques | 110 | 44 40,0% | 19 17,3% | 47 42,7% |
| Total · negres | 117 | 44 37,6% | 23 19,7% | 50 42,7% |
| Estàndard | 142 | 54 38,0% | 33 23,2% | 55 38,7% |
| Estàndard · blanques | 68 | 30 44,1% | 14 20,6% | 24 35,3% |
| Estàndard · negres | 74 | 24 32,4% | 19 25,7% | 31 41,9% |
| Ràpid | 85 | 34 40,0% | 9 10,6% | 42 49,4% |
| Ràpid · blanques | 42 | 14 33,3% | 5 11,9% | 23 54,8% |
| Ràpid · negres | 43 | 20 46,5% | 4 9,3% | 19 44,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 227Victòries · 88Taules · 42Derrotes · 97Estàndard · 142Ràpid · 85Blanques · 110Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 227 | 88 38,8% | 42 18,5% | 97 42,7% |
| Total · blanques | 110 | 44 40,0% | 19 17,3% | 47 42,7% |
| Total · negres | 117 | 44 37,6% | 23 19,7% | 50 42,7% |
| Estàndard | 142 | 54 38,0% | 33 23,2% | 55 38,7% |
| Estàndard · blanques | 68 | 30 44,1% | 14 20,6% | 24 35,3% |
| Estàndard · negres | 74 | 24 32,4% | 19 25,7% | 31 41,9% |
| Ràpid | 85 | 34 40,0% | 9 10,6% | 42 49,4% |
| Ràpid · blanques | 42 | 14 33,3% | 5 11,9% | 23 54,8% |
| Ràpid · negres | 43 | 20 46,5% | 4 9,3% | 19 44,2% |
