Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 337Victòries · 173Taules · 39Derrotes · 125Estàndard · 185Ràpid · 152Blanques · 172Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 337 | 173 51,3% | 39 11,6% | 125 37,1% |
| Total · blanques | 172 | 90 52,3% | 23 13,4% | 59 34,3% |
| Total · negres | 165 | 83 50,3% | 16 9,7% | 66 40,0% |
| Estàndard | 185 | 101 54,6% | 24 13,0% | 60 32,4% |
| Estàndard · blanques | 92 | 52 56,5% | 15 16,3% | 25 27,2% |
| Estàndard · negres | 93 | 49 52,7% | 9 9,7% | 35 37,6% |
| Ràpid | 152 | 72 47,4% | 15 9,9% | 65 42,8% |
| Ràpid · blanques | 80 | 38 47,5% | 8 10,0% | 34 42,5% |
| Ràpid · negres | 72 | 34 47,2% | 7 9,7% | 31 43,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 329Victòries · 169Taules · 39Derrotes · 121Estàndard · 185Ràpid · 144Blanques · 169Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 329 | 169 51,4% | 39 11,9% | 121 36,8% |
| Total · blanques | 169 | 89 52,7% | 23 13,6% | 57 33,7% |
| Total · negres | 160 | 80 50,0% | 16 10,0% | 64 40,0% |
| Estàndard | 185 | 101 54,6% | 24 13,0% | 60 32,4% |
| Estàndard · blanques | 92 | 52 56,5% | 15 16,3% | 25 27,2% |
| Estàndard · negres | 93 | 49 52,7% | 9 9,7% | 35 37,6% |
| Ràpid | 144 | 68 47,2% | 15 10,4% | 61 42,4% |
| Ràpid · blanques | 77 | 37 48,1% | 8 10,4% | 32 41,6% |
| Ràpid · negres | 67 | 31 46,3% | 7 10,5% | 29 43,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 329Victòries · 169Taules · 39Derrotes · 121Estàndard · 185Ràpid · 144Blanques · 169Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 329 | 169 51,4% | 39 11,9% | 121 36,8% |
| Total · blanques | 169 | 89 52,7% | 23 13,6% | 57 33,7% |
| Total · negres | 160 | 80 50,0% | 16 10,0% | 64 40,0% |
| Estàndard | 185 | 101 54,6% | 24 13,0% | 60 32,4% |
| Estàndard · blanques | 92 | 52 56,5% | 15 16,3% | 25 27,2% |
| Estàndard · negres | 93 | 49 52,7% | 9 9,7% | 35 37,6% |
| Ràpid | 144 | 68 47,2% | 15 10,4% | 61 42,4% |
| Ràpid · blanques | 77 | 37 48,1% | 8 10,4% | 32 41,6% |
| Ràpid · negres | 67 | 31 46,3% | 7 10,5% | 29 43,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 329Victòries · 169Taules · 39Derrotes · 121Estàndard · 185Ràpid · 144Blanques · 169Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 329 | 169 51,4% | 39 11,9% | 121 36,8% |
| Total · blanques | 169 | 89 52,7% | 23 13,6% | 57 33,7% |
| Total · negres | 160 | 80 50,0% | 16 10,0% | 64 40,0% |
| Estàndard | 185 | 101 54,6% | 24 13,0% | 60 32,4% |
| Estàndard · blanques | 92 | 52 56,5% | 15 16,3% | 25 27,2% |
| Estàndard · negres | 93 | 49 52,7% | 9 9,7% | 35 37,6% |
| Ràpid | 144 | 68 47,2% | 15 10,4% | 61 42,4% |
| Ràpid · blanques | 77 | 37 48,1% | 8 10,4% | 32 41,6% |
| Ràpid · negres | 67 | 31 46,3% | 7 10,5% | 29 43,3% |
