Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 260Victòries · 83Taules · 11Derrotes · 166Estàndard · 24Ràpid · 236Blanques · 136Negres · 124
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 260 | 83 31,9% | 11 4,2% | 166 63,9% |
| Total · blanques | 136 | 50 36,8% | 6 4,4% | 80 58,8% |
| Total · negres | 124 | 33 26,6% | 5 4,0% | 86 69,4% |
| Estàndard | 24 | 6 25,0% | 2 8,3% | 16 66,7% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 2 12,5% | 10 62,5% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 236 | 77 32,6% | 9 3,8% | 150 63,6% |
| Ràpid · blanques | 120 | 46 38,3% | 4 3,3% | 70 58,3% |
| Ràpid · negres | 116 | 31 26,7% | 5 4,3% | 80 69,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 251Victòries · 81Taules · 10Derrotes · 160Estàndard · 24Ràpid · 227Blanques · 132Negres · 119
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 251 | 81 32,3% | 10 4,0% | 160 63,8% |
| Total · blanques | 132 | 49 37,1% | 6 4,6% | 77 58,3% |
| Total · negres | 119 | 32 26,9% | 4 3,4% | 83 69,8% |
| Estàndard | 24 | 6 25,0% | 2 8,3% | 16 66,7% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 2 12,5% | 10 62,5% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 227 | 75 33,0% | 8 3,5% | 144 63,4% |
| Ràpid · blanques | 116 | 45 38,8% | 4 3,5% | 67 57,8% |
| Ràpid · negres | 111 | 30 27,0% | 4 3,6% | 77 69,4% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 242Victòries · 78Taules · 9Derrotes · 155Estàndard · 24Ràpid · 218Blanques · 128Negres · 114
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 242 | 78 32,2% | 9 3,7% | 155 64,1% |
| Total · blanques | 128 | 47 36,7% | 5 3,9% | 76 59,4% |
| Total · negres | 114 | 31 27,2% | 4 3,5% | 79 69,3% |
| Estàndard | 24 | 6 25,0% | 2 8,3% | 16 66,7% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 2 12,5% | 10 62,5% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 218 | 72 33,0% | 7 3,2% | 139 63,8% |
| Ràpid · blanques | 112 | 43 38,4% | 3 2,7% | 66 58,9% |
| Ràpid · negres | 106 | 29 27,4% | 4 3,8% | 73 68,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 225Victòries · 69Taules · 9Derrotes · 147Estàndard · 24Ràpid · 201Blanques · 119Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 225 | 69 30,7% | 9 4,0% | 147 65,3% |
| Total · blanques | 119 | 40 33,6% | 5 4,2% | 74 62,2% |
| Total · negres | 106 | 29 27,4% | 4 3,8% | 73 68,9% |
| Estàndard | 24 | 6 25,0% | 2 8,3% | 16 66,7% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 2 12,5% | 10 62,5% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 201 | 63 31,3% | 7 3,5% | 131 65,2% |
| Ràpid · blanques | 103 | 36 35,0% | 3 2,9% | 64 62,1% |
| Ràpid · negres | 98 | 27 27,6% | 4 4,1% | 67 68,4% |
