Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 172Victòries · 49Taules · 15Derrotes · 108Estàndard · 58Ràpid · 114Blanques · 85Negres · 87
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 172 | 49 28,5% | 15 8,7% | 108 62,8% |
| Total · blanques | 85 | 26 30,6% | 8 9,4% | 51 60,0% |
| Total · negres | 87 | 23 26,4% | 7 8,1% | 57 65,5% |
| Estàndard | 58 | 17 29,3% | 7 12,1% | 34 58,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 7 25,9% | 5 18,5% | 15 55,6% |
| Estàndard · negres | 31 | 10 32,3% | 2 6,5% | 19 61,3% |
| Ràpid | 114 | 32 28,1% | 8 7,0% | 74 64,9% |
| Ràpid · blanques | 58 | 19 32,8% | 3 5,2% | 36 62,1% |
| Ràpid · negres | 56 | 13 23,2% | 5 8,9% | 38 67,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 165Victòries · 48Taules · 14Derrotes · 103Estàndard · 58Ràpid · 107Blanques · 81Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 165 | 48 29,1% | 14 8,5% | 103 62,4% |
| Total · blanques | 81 | 25 30,9% | 8 9,9% | 48 59,3% |
| Total · negres | 84 | 23 27,4% | 6 7,1% | 55 65,5% |
| Estàndard | 58 | 17 29,3% | 7 12,1% | 34 58,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 7 25,9% | 5 18,5% | 15 55,6% |
| Estàndard · negres | 31 | 10 32,3% | 2 6,5% | 19 61,3% |
| Ràpid | 107 | 31 29,0% | 7 6,5% | 69 64,5% |
| Ràpid · blanques | 54 | 18 33,3% | 3 5,6% | 33 61,1% |
| Ràpid · negres | 53 | 13 24,5% | 4 7,6% | 36 67,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 165Victòries · 48Taules · 14Derrotes · 103Estàndard · 58Ràpid · 107Blanques · 81Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 165 | 48 29,1% | 14 8,5% | 103 62,4% |
| Total · blanques | 81 | 25 30,9% | 8 9,9% | 48 59,3% |
| Total · negres | 84 | 23 27,4% | 6 7,1% | 55 65,5% |
| Estàndard | 58 | 17 29,3% | 7 12,1% | 34 58,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 7 25,9% | 5 18,5% | 15 55,6% |
| Estàndard · negres | 31 | 10 32,3% | 2 6,5% | 19 61,3% |
| Ràpid | 107 | 31 29,0% | 7 6,5% | 69 64,5% |
| Ràpid · blanques | 54 | 18 33,3% | 3 5,6% | 33 61,1% |
| Ràpid · negres | 53 | 13 24,5% | 4 7,6% | 36 67,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 165Victòries · 48Taules · 14Derrotes · 103Estàndard · 58Ràpid · 107Blanques · 81Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 165 | 48 29,1% | 14 8,5% | 103 62,4% |
| Total · blanques | 81 | 25 30,9% | 8 9,9% | 48 59,3% |
| Total · negres | 84 | 23 27,4% | 6 7,1% | 55 65,5% |
| Estàndard | 58 | 17 29,3% | 7 12,1% | 34 58,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 7 25,9% | 5 18,5% | 15 55,6% |
| Estàndard · negres | 31 | 10 32,3% | 2 6,5% | 19 61,3% |
| Ràpid | 107 | 31 29,0% | 7 6,5% | 69 64,5% |
| Ràpid · blanques | 54 | 18 33,3% | 3 5,6% | 33 61,1% |
| Ràpid · negres | 53 | 13 24,5% | 4 7,6% | 36 67,9% |
