Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 116Victòries · 36Taules · 14Derrotes · 66Estàndard · 53Ràpid · 63Blanques · 55Negres · 61
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 116 | 36 31,0% | 14 12,1% | 66 56,9% |
| Total · blanques | 55 | 21 38,2% | 7 12,7% | 27 49,1% |
| Total · negres | 61 | 15 24,6% | 7 11,5% | 39 63,9% |
| Estàndard | 53 | 17 32,1% | 7 13,2% | 29 54,7% |
| Estàndard · blanques | 26 | 10 38,5% | 4 15,4% | 12 46,2% |
| Estàndard · negres | 27 | 7 25,9% | 3 11,1% | 17 63,0% |
| Ràpid | 63 | 19 30,2% | 7 11,1% | 37 58,7% |
| Ràpid · blanques | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
| Ràpid · negres | 34 | 8 23,5% | 4 11,8% | 22 64,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 107Victòries · 34Taules · 13Derrotes · 60Estàndard · 53Ràpid · 54Blanques · 51Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 34 31,8% | 13 12,2% | 60 56,1% |
| Total · blanques | 51 | 21 41,2% | 6 11,8% | 24 47,1% |
| Total · negres | 56 | 13 23,2% | 7 12,5% | 36 64,3% |
| Estàndard | 53 | 17 32,1% | 7 13,2% | 29 54,7% |
| Estàndard · blanques | 26 | 10 38,5% | 4 15,4% | 12 46,2% |
| Estàndard · negres | 27 | 7 25,9% | 3 11,1% | 17 63,0% |
| Ràpid | 54 | 17 31,5% | 6 11,1% | 31 57,4% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 29 | 6 20,7% | 4 13,8% | 19 65,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 107Victòries · 34Taules · 13Derrotes · 60Estàndard · 53Ràpid · 54Blanques · 51Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 34 31,8% | 13 12,2% | 60 56,1% |
| Total · blanques | 51 | 21 41,2% | 6 11,8% | 24 47,1% |
| Total · negres | 56 | 13 23,2% | 7 12,5% | 36 64,3% |
| Estàndard | 53 | 17 32,1% | 7 13,2% | 29 54,7% |
| Estàndard · blanques | 26 | 10 38,5% | 4 15,4% | 12 46,2% |
| Estàndard · negres | 27 | 7 25,9% | 3 11,1% | 17 63,0% |
| Ràpid | 54 | 17 31,5% | 6 11,1% | 31 57,4% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 29 | 6 20,7% | 4 13,8% | 19 65,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 107Victòries · 34Taules · 13Derrotes · 60Estàndard · 53Ràpid · 54Blanques · 51Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 34 31,8% | 13 12,2% | 60 56,1% |
| Total · blanques | 51 | 21 41,2% | 6 11,8% | 24 47,1% |
| Total · negres | 56 | 13 23,2% | 7 12,5% | 36 64,3% |
| Estàndard | 53 | 17 32,1% | 7 13,2% | 29 54,7% |
| Estàndard · blanques | 26 | 10 38,5% | 4 15,4% | 12 46,2% |
| Estàndard · negres | 27 | 7 25,9% | 3 11,1% | 17 63,0% |
| Ràpid | 54 | 17 31,5% | 6 11,1% | 31 57,4% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 29 | 6 20,7% | 4 13,8% | 19 65,5% |
