Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+40 partides des de 2026-09-01
Partides · 655Victòries · 354Taules · 78Derrotes · 223Estàndard · 106Ràpid · 549Blanques · 336Negres · 319
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 655 | 354 54,1% | 78 11,9% | 223 34,1% |
| Total · blanques | 336 | 191 56,9% | 40 11,9% | 105 31,3% |
| Total · negres | 319 | 163 51,1% | 38 11,9% | 118 37,0% |
| Estàndard | 106 | 49 46,2% | 26 24,5% | 31 29,3% |
| Estàndard · blanques | 55 | 31 56,4% | 13 23,6% | 11 20,0% |
| Estàndard · negres | 51 | 18 35,3% | 13 25,5% | 20 39,2% |
| Ràpid | 549 | 305 55,6% | 52 9,5% | 192 35,0% |
| Ràpid · blanques | 281 | 160 56,9% | 27 9,6% | 94 33,5% |
| Ràpid · negres | 268 | 145 54,1% | 25 9,3% | 98 36,6% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 615Victòries · 332Taules · 74Derrotes · 209Estàndard · 106Ràpid · 509Blanques · 315Negres · 300
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 615 | 332 54,0% | 74 12,0% | 209 34,0% |
| Total · blanques | 315 | 177 56,2% | 39 12,4% | 99 31,4% |
| Total · negres | 300 | 155 51,7% | 35 11,7% | 110 36,7% |
| Estàndard | 106 | 49 46,2% | 26 24,5% | 31 29,3% |
| Estàndard · blanques | 55 | 31 56,4% | 13 23,6% | 11 20,0% |
| Estàndard · negres | 51 | 18 35,3% | 13 25,5% | 20 39,2% |
| Ràpid | 509 | 283 55,6% | 48 9,4% | 178 35,0% |
| Ràpid · blanques | 260 | 146 56,2% | 26 10,0% | 88 33,9% |
| Ràpid · negres | 249 | 137 55,0% | 22 8,8% | 90 36,1% |
Captura 2026-08-01
+5 partides des de 2026-07-01
Partides · 590Victòries · 318Taules · 71Derrotes · 201Estàndard · 106Ràpid · 484Blanques · 302Negres · 288
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 590 | 318 53,9% | 71 12,0% | 201 34,1% |
| Total · blanques | 302 | 170 56,3% | 38 12,6% | 94 31,1% |
| Total · negres | 288 | 148 51,4% | 33 11,5% | 107 37,2% |
| Estàndard | 106 | 49 46,2% | 26 24,5% | 31 29,3% |
| Estàndard · blanques | 55 | 31 56,4% | 13 23,6% | 11 20,0% |
| Estàndard · negres | 51 | 18 35,3% | 13 25,5% | 20 39,2% |
| Ràpid | 484 | 269 55,6% | 45 9,3% | 170 35,1% |
| Ràpid · blanques | 247 | 139 56,3% | 25 10,1% | 83 33,6% |
| Ràpid · negres | 237 | 130 54,9% | 20 8,4% | 87 36,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 585Victòries · 317Taules · 70Derrotes · 198Estàndard · 106Ràpid · 479Blanques · 300Negres · 285
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 585 | 317 54,2% | 70 12,0% | 198 33,9% |
| Total · blanques | 300 | 170 56,7% | 38 12,7% | 92 30,7% |
| Total · negres | 285 | 147 51,6% | 32 11,2% | 106 37,2% |
| Estàndard | 106 | 49 46,2% | 26 24,5% | 31 29,3% |
| Estàndard · blanques | 55 | 31 56,4% | 13 23,6% | 11 20,0% |
| Estàndard · negres | 51 | 18 35,3% | 13 25,5% | 20 39,2% |
| Ràpid | 479 | 268 56,0% | 44 9,2% | 167 34,9% |
| Ràpid · blanques | 245 | 139 56,7% | 25 10,2% | 81 33,1% |
| Ràpid · negres | 234 | 129 55,1% | 19 8,1% | 86 36,8% |
