Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 404Victòries · 191Taules · 23Derrotes · 190Estàndard · 225Ràpid · 179Blanques · 210Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 404 | 191 47,3% | 23 5,7% | 190 47,0% |
| Total · blanques | 210 | 106 50,5% | 14 6,7% | 90 42,9% |
| Total · negres | 194 | 85 43,8% | 9 4,6% | 100 51,6% |
| Estàndard | 225 | 103 45,8% | 19 8,4% | 103 45,8% |
| Estàndard · blanques | 117 | 58 49,6% | 12 10,3% | 47 40,2% |
| Estàndard · negres | 108 | 45 41,7% | 7 6,5% | 56 51,9% |
| Ràpid | 179 | 88 49,2% | 4 2,2% | 87 48,6% |
| Ràpid · blanques | 93 | 48 51,6% | 2 2,2% | 43 46,2% |
| Ràpid · negres | 86 | 40 46,5% | 2 2,3% | 44 51,2% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 388Victòries · 185Taules · 23Derrotes · 180Estàndard · 225Ràpid · 163Blanques · 202Negres · 186
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 388 | 185 47,7% | 23 5,9% | 180 46,4% |
| Total · blanques | 202 | 104 51,5% | 14 6,9% | 84 41,6% |
| Total · negres | 186 | 81 43,6% | 9 4,8% | 96 51,6% |
| Estàndard | 225 | 103 45,8% | 19 8,4% | 103 45,8% |
| Estàndard · blanques | 117 | 58 49,6% | 12 10,3% | 47 40,2% |
| Estàndard · negres | 108 | 45 41,7% | 7 6,5% | 56 51,9% |
| Ràpid | 163 | 82 50,3% | 4 2,5% | 77 47,2% |
| Ràpid · blanques | 85 | 46 54,1% | 2 2,4% | 37 43,5% |
| Ràpid · negres | 78 | 36 46,2% | 2 2,6% | 40 51,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 380Victòries · 182Taules · 23Derrotes · 175Estàndard · 225Ràpid · 155Blanques · 198Negres · 182
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 380 | 182 47,9% | 23 6,1% | 175 46,1% |
| Total · blanques | 198 | 103 52,0% | 14 7,1% | 81 40,9% |
| Total · negres | 182 | 79 43,4% | 9 5,0% | 94 51,7% |
| Estàndard | 225 | 103 45,8% | 19 8,4% | 103 45,8% |
| Estàndard · blanques | 117 | 58 49,6% | 12 10,3% | 47 40,2% |
| Estàndard · negres | 108 | 45 41,7% | 7 6,5% | 56 51,9% |
| Ràpid | 155 | 79 51,0% | 4 2,6% | 72 46,5% |
| Ràpid · blanques | 81 | 45 55,6% | 2 2,5% | 34 42,0% |
| Ràpid · negres | 74 | 34 46,0% | 2 2,7% | 38 51,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 380Victòries · 182Taules · 23Derrotes · 175Estàndard · 225Ràpid · 155Blanques · 198Negres · 182
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 380 | 182 47,9% | 23 6,1% | 175 46,1% |
| Total · blanques | 198 | 103 52,0% | 14 7,1% | 81 40,9% |
| Total · negres | 182 | 79 43,4% | 9 5,0% | 94 51,7% |
| Estàndard | 225 | 103 45,8% | 19 8,4% | 103 45,8% |
| Estàndard · blanques | 117 | 58 49,6% | 12 10,3% | 47 40,2% |
| Estàndard · negres | 108 | 45 41,7% | 7 6,5% | 56 51,9% |
| Ràpid | 155 | 79 51,0% | 4 2,6% | 72 46,5% |
| Ràpid · blanques | 81 | 45 55,6% | 2 2,5% | 34 42,0% |
| Ràpid · negres | 74 | 34 46,0% | 2 2,7% | 38 51,4% |
