Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 131Victòries · 57Taules · 5Derrotes · 69Estàndard · 53Ràpid · 78Blanques · 65Negres · 66
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 57 43,5% | 5 3,8% | 69 52,7% |
| Total · blanques | 65 | 30 46,2% | 2 3,1% | 33 50,8% |
| Total · negres | 66 | 27 40,9% | 3 4,6% | 36 54,6% |
| Estàndard | 53 | 27 50,9% | 1 1,9% | 25 47,2% |
| Estàndard · blanques | 25 | 13 52,0% | 0 0,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · negres | 28 | 14 50,0% | 1 3,6% | 13 46,4% |
| Ràpid | 78 | 30 38,5% | 4 5,1% | 44 56,4% |
| Ràpid · blanques | 40 | 17 42,5% | 2 5,0% | 21 52,5% |
| Ràpid · negres | 38 | 13 34,2% | 2 5,3% | 23 60,5% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 131Victòries · 57Taules · 5Derrotes · 69Estàndard · 53Ràpid · 78Blanques · 65Negres · 66
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 57 43,5% | 5 3,8% | 69 52,7% |
| Total · blanques | 65 | 30 46,2% | 2 3,1% | 33 50,8% |
| Total · negres | 66 | 27 40,9% | 3 4,6% | 36 54,6% |
| Estàndard | 53 | 27 50,9% | 1 1,9% | 25 47,2% |
| Estàndard · blanques | 25 | 13 52,0% | 0 0,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · negres | 28 | 14 50,0% | 1 3,6% | 13 46,4% |
| Ràpid | 78 | 30 38,5% | 4 5,1% | 44 56,4% |
| Ràpid · blanques | 40 | 17 42,5% | 2 5,0% | 21 52,5% |
| Ràpid · negres | 38 | 13 34,2% | 2 5,3% | 23 60,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 124Victòries · 53Taules · 5Derrotes · 66Estàndard · 53Ràpid · 71Blanques · 61Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 53 42,7% | 5 4,0% | 66 53,2% |
| Total · blanques | 61 | 27 44,3% | 2 3,3% | 32 52,5% |
| Total · negres | 63 | 26 41,3% | 3 4,8% | 34 54,0% |
| Estàndard | 53 | 27 50,9% | 1 1,9% | 25 47,2% |
| Estàndard · blanques | 25 | 13 52,0% | 0 0,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · negres | 28 | 14 50,0% | 1 3,6% | 13 46,4% |
| Ràpid | 71 | 26 36,6% | 4 5,6% | 41 57,8% |
| Ràpid · blanques | 36 | 14 38,9% | 2 5,6% | 20 55,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 12 34,3% | 2 5,7% | 21 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 124Victòries · 53Taules · 5Derrotes · 66Estàndard · 53Ràpid · 71Blanques · 61Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 53 42,7% | 5 4,0% | 66 53,2% |
| Total · blanques | 61 | 27 44,3% | 2 3,3% | 32 52,5% |
| Total · negres | 63 | 26 41,3% | 3 4,8% | 34 54,0% |
| Estàndard | 53 | 27 50,9% | 1 1,9% | 25 47,2% |
| Estàndard · blanques | 25 | 13 52,0% | 0 0,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · negres | 28 | 14 50,0% | 1 3,6% | 13 46,4% |
| Ràpid | 71 | 26 36,6% | 4 5,6% | 41 57,8% |
| Ràpid · blanques | 36 | 14 38,9% | 2 5,6% | 20 55,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 12 34,3% | 2 5,7% | 21 60,0% |
