Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 316Victòries · 170Taules · 50Derrotes · 96Estàndard · 159Ràpid · 157Blanques · 154Negres · 162
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 316 | 170 53,8% | 50 15,8% | 96 30,4% |
| Total · blanques | 154 | 89 57,8% | 23 14,9% | 42 27,3% |
| Total · negres | 162 | 81 50,0% | 27 16,7% | 54 33,3% |
| Estàndard | 159 | 75 47,2% | 32 20,1% | 52 32,7% |
| Estàndard · blanques | 79 | 43 54,4% | 14 17,7% | 22 27,9% |
| Estàndard · negres | 80 | 32 40,0% | 18 22,5% | 30 37,5% |
| Ràpid | 157 | 95 60,5% | 18 11,5% | 44 28,0% |
| Ràpid · blanques | 75 | 46 61,3% | 9 12,0% | 20 26,7% |
| Ràpid · negres | 82 | 49 59,8% | 9 11,0% | 24 29,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 308Victòries · 165Taules · 49Derrotes · 94Estàndard · 159Ràpid · 149Blanques · 149Negres · 159
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 308 | 165 53,6% | 49 15,9% | 94 30,5% |
| Total · blanques | 149 | 85 57,1% | 22 14,8% | 42 28,2% |
| Total · negres | 159 | 80 50,3% | 27 17,0% | 52 32,7% |
| Estàndard | 159 | 75 47,2% | 32 20,1% | 52 32,7% |
| Estàndard · blanques | 79 | 43 54,4% | 14 17,7% | 22 27,9% |
| Estàndard · negres | 80 | 32 40,0% | 18 22,5% | 30 37,5% |
| Ràpid | 149 | 90 60,4% | 17 11,4% | 42 28,2% |
| Ràpid · blanques | 70 | 42 60,0% | 8 11,4% | 20 28,6% |
| Ràpid · negres | 79 | 48 60,8% | 9 11,4% | 22 27,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 308Victòries · 165Taules · 49Derrotes · 94Estàndard · 159Ràpid · 149Blanques · 149Negres · 159
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 308 | 165 53,6% | 49 15,9% | 94 30,5% |
| Total · blanques | 149 | 85 57,1% | 22 14,8% | 42 28,2% |
| Total · negres | 159 | 80 50,3% | 27 17,0% | 52 32,7% |
| Estàndard | 159 | 75 47,2% | 32 20,1% | 52 32,7% |
| Estàndard · blanques | 79 | 43 54,4% | 14 17,7% | 22 27,9% |
| Estàndard · negres | 80 | 32 40,0% | 18 22,5% | 30 37,5% |
| Ràpid | 149 | 90 60,4% | 17 11,4% | 42 28,2% |
| Ràpid · blanques | 70 | 42 60,0% | 8 11,4% | 20 28,6% |
| Ràpid · negres | 79 | 48 60,8% | 9 11,4% | 22 27,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 308Victòries · 165Taules · 49Derrotes · 94Estàndard · 159Ràpid · 149Blanques · 149Negres · 159
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 308 | 165 53,6% | 49 15,9% | 94 30,5% |
| Total · blanques | 149 | 85 57,1% | 22 14,8% | 42 28,2% |
| Total · negres | 159 | 80 50,3% | 27 17,0% | 52 32,7% |
| Estàndard | 159 | 75 47,2% | 32 20,1% | 52 32,7% |
| Estàndard · blanques | 79 | 43 54,4% | 14 17,7% | 22 27,9% |
| Estàndard · negres | 80 | 32 40,0% | 18 22,5% | 30 37,5% |
| Ràpid | 149 | 90 60,4% | 17 11,4% | 42 28,2% |
| Ràpid · blanques | 70 | 42 60,0% | 8 11,4% | 20 28,6% |
| Ràpid · negres | 79 | 48 60,8% | 9 11,4% | 22 27,9% |
