Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 358Victòries · 182Taules · 41Derrotes · 135Estàndard · 64Ràpid · 294Blanques · 176Negres · 182
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 358 | 182 50,8% | 41 11,5% | 135 37,7% |
| Total · blanques | 176 | 96 54,6% | 25 14,2% | 55 31,3% |
| Total · negres | 182 | 86 47,3% | 16 8,8% | 80 44,0% |
| Estàndard | 64 | 35 54,7% | 10 15,6% | 19 29,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 12 41,4% | 8 27,6% | 9 31,0% |
| Estàndard · negres | 35 | 23 65,7% | 2 5,7% | 10 28,6% |
| Ràpid | 294 | 147 50,0% | 31 10,5% | 116 39,5% |
| Ràpid · blanques | 147 | 84 57,1% | 17 11,6% | 46 31,3% |
| Ràpid · negres | 147 | 63 42,9% | 14 9,5% | 70 47,6% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 350Victòries · 178Taules · 41Derrotes · 131Estàndard · 64Ràpid · 286Blanques · 172Negres · 178
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 350 | 178 50,9% | 41 11,7% | 131 37,4% |
| Total · blanques | 172 | 94 54,7% | 25 14,5% | 53 30,8% |
| Total · negres | 178 | 84 47,2% | 16 9,0% | 78 43,8% |
| Estàndard | 64 | 35 54,7% | 10 15,6% | 19 29,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 12 41,4% | 8 27,6% | 9 31,0% |
| Estàndard · negres | 35 | 23 65,7% | 2 5,7% | 10 28,6% |
| Ràpid | 286 | 143 50,0% | 31 10,8% | 112 39,2% |
| Ràpid · blanques | 143 | 82 57,3% | 17 11,9% | 44 30,8% |
| Ràpid · negres | 143 | 61 42,7% | 14 9,8% | 68 47,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 334Victòries · 168Taules · 39Derrotes · 127Estàndard · 64Ràpid · 270Blanques · 165Negres · 169
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 334 | 168 50,3% | 39 11,7% | 127 38,0% |
| Total · blanques | 165 | 90 54,6% | 24 14,6% | 51 30,9% |
| Total · negres | 169 | 78 46,2% | 15 8,9% | 76 45,0% |
| Estàndard | 64 | 35 54,7% | 10 15,6% | 19 29,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 12 41,4% | 8 27,6% | 9 31,0% |
| Estàndard · negres | 35 | 23 65,7% | 2 5,7% | 10 28,6% |
| Ràpid | 270 | 133 49,3% | 29 10,7% | 108 40,0% |
| Ràpid · blanques | 136 | 78 57,4% | 16 11,8% | 42 30,9% |
| Ràpid · negres | 134 | 55 41,0% | 13 9,7% | 66 49,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 334Victòries · 168Taules · 39Derrotes · 127Estàndard · 64Ràpid · 270Blanques · 165Negres · 169
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 334 | 168 50,3% | 39 11,7% | 127 38,0% |
| Total · blanques | 165 | 90 54,6% | 24 14,6% | 51 30,9% |
| Total · negres | 169 | 78 46,2% | 15 8,9% | 76 45,0% |
| Estàndard | 64 | 35 54,7% | 10 15,6% | 19 29,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 12 41,4% | 8 27,6% | 9 31,0% |
| Estàndard · negres | 35 | 23 65,7% | 2 5,7% | 10 28,6% |
| Ràpid | 270 | 133 49,3% | 29 10,7% | 108 40,0% |
| Ràpid · blanques | 136 | 78 57,4% | 16 11,8% | 42 30,9% |
| Ràpid · negres | 134 | 55 41,0% | 13 9,7% | 66 49,3% |
